Gengszterrománc

Gengszterrománc

Gigli

Larry Gigli (Ben Affleck) maffiózónak készül, de sajnos nem örökölte apja tehetségét. Főnöke megbízza egy kaliforniai vizsgálóbíró testvérének az elrablásával. Gigli el is rabolja Briant (Justin Bartha), a szellemileg visszamaradt fiút a pszichiátriai intézetből. A rutinmunkának hitt feladat kis híján az őrületbe kergeti, ráadásul bizalmatlan főnöke a nyakára küldi Rickit (Jennifer Lopez), a rideg bérgyilkosnőt. A két teljesen más beállítottságú gengszter persze ki nem állhatja egymást, és ahol csak tudnak, keresztbe tesznek egymásnak.

Rendező: Martin Brest
Író: Martin Brest
Premier (HU): 2004.03.30.

2018.12.30 Jake

Talán a feléig sem jutottam el, mikor úgy döntöttem, hogy nem fecsérlem az időmet tovább. Ritka, hogy egy filmet nem nézek meg az elejétől a végéig, de ennyire lapos, unalmas filmet régen láttam. A szereplők neve alapján sokkal, de sokkal többet vártam.

2015.04.05 lollipopp

Sajnos az, hogy ez egy borzalmasan rossz film nem Jennifer Lopez, sem pedig Benn Affleck hibája. Látszik, hogy mindent megtesznek, de nagyon megszenvednek a karaktereikkel, egyszerűen mert kidolgozatlanok. Az írók valamit nagyon eltoltak ebben a film... Több

2016.06.27 cody0507

Azért a legrosszabb filmről nekem egy kicsit más elképzeléseim vannak. Tény, hogy a forgatókönyv harmatgyengére sikeredett, de vannak jó pillanatai a filmnek, ami miatt talán érdemes megnézni. Tartalmas szórakozásra így sem nagyon lehet számítani, de egyszer meg lehet nézni.

Jennifer Lopez és Ben Affleck ennek a filmnek a forgatásán jöttek össze.Szerző: dandelion1983

Matt Damon szerint Ben Affleck minden egyes alkalommal összerándul, amikor ezt a film szóba kerül. Szerző: rbernadett

Annyira rossz kritikákat kapott a film, hogy az Egyesült Királyságban egy hét vetítés után minden moziban levették a műsorról. Szerző: rbernadett

Jennifer Lopez 12,000,000 dollárt, míg Ben Affleck 12,500,000 dollárt kapott a szerepért. A kettejük fizetése összesen háromszor annyi volt, mint amennyit a film világszerte hozott, ami 7,266,209 dollárt volt. Szerző: rbernadett

Értékelés: 1.4/10
(2018. 04. 20.)
Hosszú, de legalább unalmas!
Hihetetlen gyenge film! Ha kategóriát kellene jelölni neki, akkor Sz, mint Csokiduda! Több