Jake   2018. 12. 30.

Talán a feléig sem jutottam el, mikor úgy döntöttem, hogy nem fecsérlem az időmet tovább. Ritka, hogy egy filmet nem nézek meg az elejétől a végéig, de ennyire lapos, unalmas filmet régen láttam. A szereplők neve alapján sokkal, de sokkal többet vártam.

cody0507   2016. 06. 27.

Azért a legrosszabb filmről nekem egy kicsit más elképzeléseim vannak. Tény, hogy a forgatókönyv harmatgyengére sikeredett, de vannak jó pillanatai a filmnek, ami miatt talán érdemes megnézni. Tartalmas szórakozásra így sem nagyon lehet számítani, de egyszer meg lehet nézni.

lollipopp   2015. 04. 05.

Sajnos az, hogy ez egy borzalmasan rossz film nem Jennifer Lopez, sem pedig Benn Affleck hibája. Látszik, hogy mindent megtesznek, de nagyon megszenvednek a karaktereikkel, egyszerűen mert kidolgozatlanok. Az írók valamit nagyon eltoltak ebben a filmben, mivel annyira kapkodó és ostoba történet, hogy talán az egyik legrosszabb, amit valaha láttam. Gyakorlatilag idegesítő és nézhetetlen.

Ben Affleck

Matt Damon szerint Ben Affleck minden egyes alkalommal összerándul, amikor ezt a film szóba kerül.

Annyira rossz kritikákat kapott a film, hogy az Egyesült Királyságban egy hét vetítés után minden moziban levették a műsorról.

Jennifer Lopez 12,000,000 dollárt, míg Ben Affleck 12,500,000 dollárt kapott a szerepért. A kettejük fizetése összesen háromszor annyi volt, mint amennyit a film világszerte hozott, ami 7,266,209 dollárt volt.

Hihetetlen gyenge film! Ha kategóriát kellene jelölni neki, akkor Sz, mint Csokiduda! több»