Jóemberek (Halálos pénz)

Good People

2019.07.08 Nik

Fárasztó, agyonhasznált történet, rossz zenei aláfestés, ritmustalan vágás, hát mit nem rontottak el ebben a filmben? Azt mondom, hogy ha nagyon unatkozol, akkor esetleg, de nagy nagy fenntartásokkal. The filmmakers use slick editing and pounding music in a desperate bid to paper over the cracks in their own storyline.

2016.03.12 hsanya182

Szerintem egyszer mindenképp nézhető, moziban biztos nem nézném meg, de hozza egy jó kis thriller formáját, feszült jelenetekkel, egyszerű történettel. Jók az alakítások, remek a család gondolkozása és a pszichopata is jól sikerült.

2017.09.21 mamiéstöti2

A tartalmát olvasva egyből felkeltette az érdeklődésemet, de nem gondoltam volna, hogy egy középszerű szereposztással ilyen igazán jó és izgalmas filmet sikerül kihozni belőle.

2016.09.11 Curacao86

Lehet sokadszorra látjuk azt, amit, hogy a kis ember néha félrelépések árán tud csak boldogulni, valamiért mégis sikerül működőképessé tenni a filmet. Talán James Franco és Kate Hudson között rendkívül jól működő kémia miatt van. Persze a veterán To... Több

2015.09.10 jazzy

Hát nem véletlenül kerülte el ez a film a mozikat. Nagyon gyenge, kiszámítható és unalmas, nem számítottam volna rá ilyen színészektől.