Gyávák és hősök

Gyávák és hősök

Lions for Lambs

Jannie Roth újságíró egykor támogatásával segítette Jasper Irving szenátor karrierjét. Jasper jelenlegi célja, hogy cselszövéssel meggyőzze a riportert, hogy az amerikai kormány új stratégiája Afganisztánnal szemben működőképes és helyes. Mindeközben egy egyetemi tanár, Dr. Stephen Malley… Több

Premier (HU): 2007.11.29.
Michael Peña
Derek Luke
Andrew Garfield

2019.03.18 indingo

Nekem nem igazán jött be a történet a neves szereplők ellenére sem. Nem állt össze egy kerek egésszé.

2016.02.22 Telezsu

Ötletes történet. A szereplők jól alakítanak benne. Akár többször is nézhető, szórakoztató alkotás. Zseniális színész gárdát válogattak össze, akik hozzák a formájukat!

2014.11.20 lexlutor

Elképesztően jól megírt dialógusokkal van tele a film, egyszerűen tátva maradt a szám. Azt hiszem, ilyen az amikor egy filmben minden jól működik. A casting egyenesen telitalálat, minden karakter nagyon hitelesre sikeredett. Én imádtam egyszerűen!

2018.12.02 NEO

Sajnos vitatkozni vagyok kénytelen az előzővel, szerintem sem Tom Cruise, sem pedi Meryl Streep alakítása nem volt eget rengető. Nem is vártam tőle ugyan, de szemmel láthatóan nem tudtak mit kezdeni a karaktereikkel. Talán Andrew Garfiledet tudnám kiemelni, ő egészen lazára tudta venni a formát.