indingo   2019. 03. 18.

Nekem nem igazán jött be a történet a neves szereplők ellenére sem. Nem állt össze egy kerek egésszé.

Telezsu   2016. 02. 22.

Ötletes történet. A szereplők jól alakítanak benne. Akár többször is nézhető, szórakoztató alkotás. Zseniális színész gárdát válogattak össze, akik hozzák a formájukat!

NEO   2014. 12. 02.

Sajnos vitatkozni vagyok kénytelen az előzővel, szerintem sem Tom Cruise, sem pedi Meryl Streep alakítása nem volt eget rengető. Nem is vártam tőle ugyan, de szemmel láthatóan nem tudtak mit kezdeni a karaktereikkel. Talán Andrew Garfiledet tudnám kiemelni, ő egészen lazára tudta venni a formát.

lexlutor   2014. 11. 20.

Elképesztően jól megírt dialógusokkal van tele a film, egyszerűen tátva maradt a szám. Azt hiszem, ilyen az amikor egy filmben minden jól működik. A casting egyenesen telitalálat, minden karakter nagyon hitelesre sikeredett. Én imádtam egyszerűen!

Michael Peña
Derek Luke