Hajnali láz

Hajnali láz

Movieaddicts.hu
2015/12/16

Az egytől-egyik kiváló színészek legalább valamennyit képesek feledtetni a film negatívumaiból. Több

Revizoronline.com
2015/12/17

Egy film és más semmi
Tényleg azt nyújtja a Hajnali láz, amit ígér: szép és naiv szerelmi történetet. Semmi többet. GERA MÁRTON KRITIKÁJA. Több

Vox.hu
2015/12/17

Értékelés: 7.5/10
Nagyon hálátlan dolog a Saul fia évében egy újabb Holokauszt-filmmel előállni Magyarországon, és ez még akkor is igaz, ha a Hajnali láz nem is igazi Holokauszt-film, hanem inkább egy régimódi szerelmi történet. Több

24.hu
2015/12/18

A holokauszt csak háttér a szerelemhez
Gárdos Péter tíz éve dolgozik filmjén, melyben szüleinek megismerkedését meséli el. A mozi alapjául szolgáló regény óriási sikert aratott szerte a világon, de hogy teljesít a film? Több

Filmtekercs.hu
2015/12/27

Értékelés: 7.5/10
Nagy szerelem, egy csepp megalkuvással
A regény sikere hatalmas érdeklődést és jókora elvárásokat támasztott a Hajnali láz filmváltozata felé. Sikerül-e dupláznia Gárdos Péternek? Több

Librarius.hu
2016/01/05

Kiválasztok egy lányt és szerelmes leszek belé
A gyönyörű képek és a nagyszerű színészek ellenére most sajnos mégis úgy érzem, hogy a regény erősebbre sikeredett; pedig nagyon reméltem, hogy a film még a könyvet is lepipálja. Több

Smoking Barrels
2016/01/24

Látszik a belefektetett munka, de végeredményben azt lehet mondani, hogy Gárdos filmje egy feleslegesen elkészített, a sorból kitűnni képtelen szerelmi történet. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!