Hajnali láz

Hajnali láz

2024.02.26 Tomipapi Nézhetetlen

Egy szokásos gyenge magyar film. Kritikán aluli. Ebből a jó storyból csak ennyit tudtak kihozni? Szégyen!!!

2017.12.14 Greeta

Izgalmas volt fekete-fehér filmet moziban, széles vásznon látni. Kicsit visszaugrottunk az időben. A film történetében is egy igényes alkotás egy különleges történettel.

2016.06.19 Timcsi

Nem rossz film, az alaptörténete érdekes és különleges. Voltam benne üresjáratok, amelyek unalmasak voltak, a fekete-fehér megjelenítés remek ötlet volt.

2016.04.04 Annuska

Nagyon lassan csordogáló filmecske, de nem mondanám unalmasnak. A története még akár amerikai szirupos is lehetne, de nem az. Egyszer mindenképpen ajánlott megnézni. Nekem Kovács Lehel tetszett a legjobban.

2022.07.23 Reitman

Szerintem nagyon jó, de én egy kicsit meg dolgoznék rajta, ha en írnám/rendezném, főleg a mellékszerepeken.

2016.04.27 HanGa

Picit vontatottnak éreztem a történetvezetést, de nem unatkoztam rajta. Érdekes volt fekete-fehér filmet moziban látni. A sztorija igaz történet, érdekes picit szürreális de ez az élet.

2017.04.07 Gábor Rózsa

Én olvastam a könyvet, ami ennél a filmnél a többivel ellentétben javította a film élményt. A film nagyon hűen hozza, azt ami a könyvben is meg volt írva. Kedves szerelmi történet amúgy, csak kicsit lassú és lehet hiányos infokkal apelláló, hogy ha n... Több

2016.04.23 Leoni

Valószínűleg jobban tetszett volna a film, ha előtte nem olvasom a könyvet, mert nekem zavaróak voltak a hozzáadott részek, amelyekről most nem tudom eldönteni, hogy valóban megtörténtek vagy sem a történet negatív karakterével. A fekete-fehér és szí... Több

2017.01.17 Katkatt

Maga a sztori valahol hihetetlen és egyben szórakoztató is. Szerettem, hogy fekete- fehér volt a film. Egyszer azért ajánlott megnézni.

2016.06.25 punktum

Az elején ég élveztem, de utána eléggé unalmas és vontatott lett.