Videók

Forgatókönyvíró: Graeme Devine
Premier: 2009.03.03.

2018.12.28 Yosihiro

HALO WARS

Megnéztem és tetszett. nem tudtam, hogy egy egy videojáték adaptáció. Bár az első kockából már lehetett rá számítani. Még ennek az animációnak sem volt értékelése én azért ezt megteszem. Mivel 30 perces animációról beszélünk ezért ebbe az időbe belesűríteni a játék és a történet lényegét nem kis feladat , de szerintem jól sikerült. A grafika jónak mondható és zenei aláfestés is. A történet kicsit bizarr és néha az volt az érzésem, hogy jelenetek maradtak ki. Ettől függetlenül tetszett a film és ugyan nem volt happy end a végén de pozitívan értékeltem a befejezést. A Főhősök nem voltak kiemelve mintha beleolvadtak volna az animációba. Igazából kevés akció volt de jó. Lehet némi érzelmet, romantikát is érezni benne de ezt csak végén nyilvánul meg. Aki szereti az ilyenfajta játékokat biztosan jobban tudja értékelni ezt a 30 percet. Nekem mivel én a történet és az animáció részét néztem a játéktól elvonatkoztatva néztem és úgy érzem ez egy jól sikerült animáció. Talán ennek is lesz folytatása mint minden játéknak és akkor lehet egy újabb animáció is fog készülni. Én azt is megnézem majd. Üdv Yosi