Filmworlds Blog   2015. 12. 31.

Ez a nagyon régi, 1979-es, Peter Hyams film egyike a leginkább alábecsült és elfeledett filmes alkotásoknak. Pedig van benne minden, ami egy jó filmhez kell. Harrison Ford ekkor még Han Solo korszakát éli, a gyönyörű Lesley-Anne Down szebb mint valaha (pedig az Észak és Dél ben is csodálatos), Christopher Plummer pedig zseniális. A film alapvetően egy szerelmi háromszög sztorija világháborús közegben, kalandfilm környezetbe ágyazva, romantikus légkörben. Nagyon tetszett! 10 / 8

irongozu   2016. 04. 29.

Alapvetően kellemes kis film egy vasárnap délutánra. Tény, hogy vannak benne elkönnyelműsködött jelenetek is, amilyen például a vége, de ettől még ez egy nagyon is fogyasztható romantikus csemege.

Lesley-Anne Down
Lesley-Anne Down