Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

irongozu   2016. 04. 29.

Alapvetően kellemes kis film egy vasárnap délutánra. Tény, hogy vannak benne elkönnyelműsködött jelenetek is, amilyen például a vége, de ettől még ez egy nagyon is fogyasztható romantikus csemege.

Filmworlds Blog   2015. 12. 31.

Ez a nagyon régi, 1979-es, Peter Hyams film egyike a leginkább alábecsült és elfeledett filmes alkotásoknak. Pedig van benne minden, ami egy jó filmhez kell. Harrison Ford ekkor még Han Solo korszakát éli, a gyönyörű Lesley-Anne Down szebb mint valaha (pedig az Észak és Dél ben is csodálatos), Christopher Plummer pedig zseniális. A film alapvetően egy szerelmi háromszög sztorija világháborús közegben, kalandfilm környezetbe ágyazva, romantikus légkörben. Nagyon tetszett! 10 / 8

Lesley-Anne Down
Lesley-Anne Down