Delta Kommandó (1986)

The Delta Force

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

zirgon   2017. 03. 11.

Na, ez egy igazi "klasszikus" Chuck Norris film. Túl sokat ne várjon senki tőle. Tipikus egyszemélyes hadsereg dramaturgia. Pörgős, tele robbanással. Végül is, elég jól van felvéve. Ha az ember úgy áll hozzá, hogy trashként nézze, még akár azt is mondhatja, hogy egy remekmű ebben a műfajban.

ZeroHero   2015. 05. 04.

Nálam ez a vhs nosztalgia, én így semmi rosszat nem tudok róla mondani, kedves emlékeket idéz a film. S vegyük figyelembe hogy húsz éve készült, de nálam még mindig jobb mint a Wanted ocskaság, és ha nézzük a Felpörgetve és a Gyölyózáport, akkor nincs miről beszélnük a story kapcsán...

A nyolcvanas évek nem csak a vígjátékok, hanem az akciófilmek aranykora is volt, ez a műfaji klasszikus pedig kötelező darab, ha van valaki, aki eddig kihagyta volna, nagyon sürgősen pótolja, a többiek pedig nyugodtan újrázzák régi kedvencüket, nem fognak benne csalódni. több»

A zenéjét később az ABC Sports csatorna felhasználta az Indianapolis 500-as versenyek főcíme alatt 1988 és 1998 között.

(magyaristvan)

Az 1985-ös Suzuki SP600-as motorbiciklit, amit Chuck Norris használ kifejezetten a filmnek tervezett a Suzuki cég.

(magyaristvan)

Lee Marvin-nek ez volt az utolsó filmje az 1987-ben bekövetkezett halála előtt.