Játssz karácsonyi ajándékcsomagért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Delta Kommandó

(The Delta Force)

ZeroHero  2015. 05. 04.

Nálam ez a vhs nosztalgia, én így semmi rosszat nem tudok róla mondani, kedves emlékeket idéz a film. S vegyük figyelembe hogy húsz éve készült, de nálam még mindig jobb mint a Wanted ocskaság, és ha nézzük a Felpörgetve és a Gyölyózáport, akkor nincs miről beszélnük a story kapcsán...

zirgon  2017. 03. 11.

Na, ez egy igazi "klasszikus" Chuck Norris film. Túl sokat ne várjon senki tőle. Tipikus egyszemélyes hadsereg dramaturgia. Pörgős, tele robbanással. Végül is, elég jól van felvéve. Ha az ember úgy áll hozzá, hogy trashként nézze, még akár azt is mondhatja, hogy egy remekmű ebben a műfajban.

A zenéjét később az ABC Sports csatorna felhasználta az Indianapolis 500-as versenyek főcíme alatt 1988 és 1998 között.

(magyaristvan)

Az 1985-ös Suzuki SP600-as motorbiciklit, amit Chuck Norris használ kifejezetten a filmnek tervezett a Suzuki cég.

(magyaristvan)

Lee Marvin-nek ez volt az utolsó filmje az 1987-ben bekövetkezett halála előtt.