Harapós nő

Innocent Blood

A film felvételeit 1992. január 13-án kezdték meg és 1992. április 7-én fejezték be.Szerző: Kóborló

A filmben számos híres rendező és más filmes személyiség cameozik egy apróbb szerep erejéig (például Frank Oz, Sam Raimi, Tom Savini és Dario Argento).Szerző: Kóborló

A filmbéli Joe Gennaro szerepére eredetileg Vigo Mortensent szerették volna leszerződtetni, de végül a színész nem vállalta el a szerepet. Szerző: Kóborló

A rendező John Landis eredetileg New Yorkban szerette volna leforgatni a filmet, de végül a forgalmazó hatására Pittsburgh-ben vették fel a jeleneteket.Szerző: Kóborló

A filmbéli hullaházas jelenet során az 1954-es Phantom of the Rue Morgue című filmet nézik a tévében.Szerző: Kóborló

A film forgalmazói a külföldi forgalomba hozása során átnevezték a filmet A French Vampire in America címre. Szerző: Kóborló

A filmbéli Sallie karakterét eredetileg Dennis Hoppernek (1936-2010) szánták, de amikor a színész végül nem vállalta el a szerepet, akkor került Robert Loggia (1930-2015) színészhez.Szerző: Kóborló

Maria szerepére eredetileg Lara Flynn Boyle színésznőt szerették volna leszerződtetni, de amikor ő nem vállalta el a szerepet, akkor került Anne Parillaud színésznőhöz.Szerző: Kóborló

Eredetileg Jack Sholdert kérték fel a rendezésre, de a rendező végül nem vállalta el a munkát.Szerző: Kóborló

Bár a film a vámpírokról szól, a vámpír szó egyszer sem hangzik el a filmben.Szerző: Kóborló