Hárman párban

Hárman párban

Two Much

Art Dodge, a gátlástalan és könyörtelen műkereskedő találkozik a szép és gazdag, de önmagával szemben egy kicsit elfogult és talán túlontúl magabiztos Betty Kerner-rel. A hölgy rögvest a tettek mezejére lép, elhatározza, hogy feleségül megy a szívdöglesztő pasihoz. Még mielőtt az tiltakozhatna, Betty már szét is küldi az esküvői meghívókat. Art viszont már az első találkozáson beleszeret Betty húgába, Liz-be és hamar feltalálva magát eljátssza a saját ikertestvérét, hogy megszerezze magának a lányt. A fordulatokban gazdag, szellemes vígjátékban Antonio Banderas sziporkázó humorát is megismerhetik a nézők.

Forgatókönyvíró: Fernando Trueba, David Trueba
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Spanyolország
Premier (HU): 1996.09.12.

Az iker  (1984)

2020.06.07 HE7EDIK

Banderas ekkoriban élte fénykorát Hollywoodban. Nem könnyű egy filmen belül több szerepet is eljátszani, de neki csont nélkül ment, amit meg lefutkározott a medencével elválasztott szobák között, nem semmi! Méltatlanul elfeledett klasszikus!

2016.12.08 Berto49

Banderas szenzációs ebben az 1984-es, eredetileg Pierre Richard-os film (Az iker) amerikai újraforgatott változatában. Az eredetit nézze meg aki akarja, én nem! Egyébként én is Daryl Hannah mellett döntenék, fényévekkel szebb mint M. Griffith. Maga a... Több

A film összbevétele 592 871 dollár volt (imdb.com).

Antonio Banderas és Melanie Griffith a filmben elhagyják egymást az esküvői oltárnál valaki más kedvéért, a való életben azonban a két színész egymásba szeretett a film forgatásán és rá egy évre össze is házasodtak. Szerző: rbernadett