Hello, Doris vagyok (2015)

Hello, My Name Is Doris

Bulki   2015. 10. 01.

A film egyszerűen bűbájos! Ahogy Sally Field megfiatalodik és lubickol ebben a szerepben, az valami olyan üdítő és vicces jelenség, ugyanakkor szívbemarkolóan kedves is. Nagyon élveztem a filmet. Jó a zene, s ugyan kissé vontatott a történetmesélés, de hát hova siessünk, nem igaz?

luba323   2015. 07. 12.

Nagyon kedvelem Sally Field színésznőt;vártam már, hogy újra központi szerepben lássam. A film története szinte semmitmondó; mit lehet ebből kihozni? Ám nagyon meglepődtem, mennyi minden rejlik egy ilyen banális sztoriban. Meghatóan és finom humorral... több»

Sally Field

A filmet 3 hétig forgatták Los Angelesben, majd további 3 napig New Yorkban a külső helyszínek felvételeihez.

A Brian Burgoyne operatőr által megteremtett képi világ tökéletes háttér Doris Miller sajátos (eszeveszetten színes) megjelenéséhez – akárcsak Brian H. Kim zenéje. Az egyetlen, amit negatívumként felróhatunk, csupán a Dorisnak asszisztáló színészek játéka. 75/100 több»