Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Hello, Doris vagyok (2015)

Hello, My Name Is Doris

Bulki   2015. 10. 01.

A film egyszerűen bűbájos! Ahogy Sally Field megfiatalodik és lubickol ebben a szerepben, az valami olyan üdítő és vicces jelenség, ugyanakkor szívbemarkolóan kedves is. Nagyon élveztem a filmet. Jó a zene, s ugyan kissé vontatott a történetmesélés, de hát hova siessünk, nem igaz?

luba323   2015. 07. 12.

Nagyon kedvelem Sally Field színésznőt;vártam már, hogy újra központi szerepben lássam. A film története szinte semmitmondó; mit lehet ebből kihozni? Ám nagyon meglepődtem, mennyi minden rejlik egy ilyen banális sztoriban. Meghatóan és finom humorral átitatva mutatja be egy hatvanas nő életét és szárnyalási kísérletét. Sokat tanultam belőle!

A Brian Burgoyne operatőr által megteremtett képi világ tökéletes háttér Doris Miller sajátos (eszeveszetten színes) megjelenéséhez – akárcsak Brian H. Kim zenéje. Az egyetlen, amit negatívumként felróhatunk, csupán a Dorisnak asszisztáló színészek játéka. 75/100 több»

A filmet 3 hétig forgatták Los Angelesben, majd további 3 napig New Yorkban a külső helyszínek felvételeihez.