Hello, Doris vagyok

Hello, Doris vagyok

Hello, My Name Is Doris

Egy önsegítő szeminárium arra inspirál egy hatvanas éveiben járó nőt, hogy romantikus kapcsolatot kezdeményezzen fiatalabb kollégájával.

(hp)

Forgatókönyvíró: Laura Terruso, Michael Showalter
Premier: 2015.03.14.

2015.10.01 Bulki

A film egyszerűen bűbájos! Ahogy Sally Field megfiatalodik és lubickol ebben a szerepben, az valami olyan üdítő és vicces jelenség, ugyanakkor szívbemarkolóan kedves is. Nagyon élveztem a filmet. Jó a zene, s ugyan kissé vontatott a történetmesélés, de hát hova siessünk, nem igaz?

2015.07.12 luba323

Nagyon kedvelem Sally Field színésznőt;vártam már, hogy újra központi szerepben lássam. A film története szinte semmitmondó; mit lehet ebből kihozni? Ám nagyon meglepődtem, mennyi minden rejlik egy ilyen banális sztoriban. Meghatóan és finom humorral... Több

A filmet 3 hétig forgatták Los Angelesben, majd további 3 napig New Yorkban a külső helyszínek felvételeihez. Szerző: rbernadett

Értékelés: 7.5/10
(2018. 03. 01.)
A Brian Burgoyne operatőr által megteremtett képi világ tökéletes háttér Doris Miller sajátos (eszeveszetten színes) megjelenéséhez – akárcsak Brian H. Kim zenéje. Az egyetlen, amit negatívumként felróhatunk, csupán a Dorisnak asszisztáló színészek játéka. 75/100 Több