
Vélemények (1)
Írj véleményt
3. évad 17. rész A hős
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Hősök - talán így fogalmaznék, de igen, ebben a részben láthatjuk a hősies harcot és Armin vesztét is, mert lehet, hogy meghalt Erent védve. Szóval azt hiszem, igazi drámai rész ez, ahol megmutatkozik minden emberi erény és a végsőkig való harc, a fe... Több