Holdfény királyság

Moonrise Kingdom

2015.07.11 moony5972

Nem túl rossz, ámbár nem is túl jó film. Amolyan egyszerű sztori, amit már több filmnél megszokhattunk keverve 1-2 jó poénnal. Azonban nem lett korszakalkotó a kategóriájában. Egyszer nézhető.

2015.05.18 a.edit63

Wes Anderson legjobb filmje. Végig lenyűgöző volt. A film képvilága, a helyszín nagyon hatásos volt. Bruce Willis, Edward Norton, Bill Murray és Frances McDormand mind remek alakitást nyújtottak, de a film csúcspontját a két gyerek vitte. Igazi mesteralkotás ez a film.

2016.06.11 Mulds

Brutális, hogy mennyire stabilan összeáll az egész film. Ez így van jól. Szerencsére maradéktalanul azt adja amit elvárunk tőle és talán még kicsivel többet is. A végére nem bántam meg a bele áldozott időt

2016.07.19 tamas84

A Holdfény királyság egy csodálatos film, rendkívül finom rendezői megoldásokkal, lehengerlő történettel, első osztályú humorral és Wes Anderson rendkívüli képeivel. Igazán nem érdemes fecsérelni a szót, a vége úgyis ugyanaz: 5/5.

2015.06.03 Skarsh

Elég elvont filmről beszélhetünk, de ha egy kicsit ráhangolódik az ember, akkor nagyon jó szórakozást nyújthat a Holdfénykirályság. A szerelmi szálak, a kalandok és a dramaturgia nagyon jól el lett találva, ehhez még hozzájön a remek képi világ és a jó humor.

2017.02.07 tilino

Gyengére sikerült és sok sablonnal gazdagított, unalmas film. Nem igazán mozgatott meg, nagyon nem pörögtek az események és messze állt az érdekfeszítő sztoritól. A befejezése is nagyon összecsapott.

2015.11.18 Regi82

Átlagon felüli a film története,nem egy tucatfilm. Tetszett ez a cserkész világ,mert anno még én is cserkészkedtem kicsit gyerekkoromban :) A színészek közül két gyereket ki lehet emelni,mert kimondottak jól játszották a rájuk osztott szerepet. Szépen fényképezett és igényesen megrendezett film.

2016.01.07 Toncsi

Tökéletes dramaturgiájú, patikamérlegen kimért alkotás a Holdfény királyság, de ezt most a lehető legpozitívabb értelemben értem. Wes Anderson továbbra is az indie filmesek legjobbja.

2015.01.26 M. Natalia

Imádom Wes Anderson filmjeit, és ez is egy remek alkotás. A színek használata és a megteremtett karakterek egy egészen új világot teremtenek.

2015.01.25 Borka

Az első Wes Anderson filmem. Beleszerettem első látásra. Nem lehet betelni a színekkel, a képekkel, a karakterekkel. Tündéri.

2015.02.16 musseln9

Wes Andersonnak elég érdekes meglátásai és humora van. Ezt hűen tükrözi a film is. A történet bár bugyuta, de mégis leköt. Talán a színészek miatt. Egytől egyig kiválóan alakítanak a filmben. Az akcióhős Bruce Willis különösen érdekes, itt úgy tűnik, hogy nem rossz színész. :)

2015.01.26 ferdi95

Tökéletes, magával ragadó hangulat, gyönyörű kameratechnika, mint az Wes Anderson védjegye is. Izgalmas és néha humoros film, nagyon szeretem, és ajánlom mindenkinek!

2015.01.28 Ágnes

Állati jó film!!!!! :) Nagyon szépen van a film felépítve mind színekkel, képekkel, és jók a karakterek megválasztása, tetszik a története! Nállam 5*

2015.03.07 Peter777

Wes Anderson korunk egyik talán legérdekesebb és legkülönlegesebb rendezője. Egyből lehet tudni, mint pl. a Tarantino filmeknél, hogy na ezt ki rendezte. Van egy sajátos képi világa, humora, és az egyszerű történeteket is mindig érdekessé tudja varázsolni. Aranyos, jó film.