Honey

Honey

2022.02.10 elekm90

Semmi újat nem tud mutatni a zsánerben, cserébe nem is túl jó, a történetben elég sok a sablon. A 90-es években és a 2000-es évek elején tucatjával készültek ehhez hasonló romantikus filmek, köztük nem egy a tánccal a középpontban, ez nem tud kiemelkedni közülük.

2017.09.13 Deku

Nekem ez a film nagyon jó szórakozást nyújtott, és ez pedig elég ritka alkalom. Fel nem foghatom, hogy lehetett ennyire jó de nagyszerű volt látványilag pedig egyenesen csodálatos.

2018.10.09 dailyfilmsan

Hát nem estem tőle hanyatt. Mesterkéltnek hatott és a táncok sem voltak olyan nagyon nagy számok hogy elszórakoztassanak. Ellenben volt sok drám, dráma, dráma.. persze kikövetkeztethetőek. Jesica Alba aranyos, de nem tartom annyira jó színésznőnek de... Több

2016.04.30 Leoni

Táncos filmek között nagyon jó, szerethető, a zenék még most is a fülemben vannak, a táncok is jók, és nem annyira elterelő a szerelmi szál, mint más filmekben.

2015.10.31 katalin19

Imádom táncos filmként nagyon jó. A cselekménye, a kitartás Ami a csajban van. A gyerekek iránti szeretett. Zenék is nagyon jók. Gyermekkorom kedvence. Többször is meg tudom nézni.