Houdini

julis   2016. 01. 07.

Amellett, hogy nagyon jól megcsinált minisorozatról van szó, szinte minden klappol benne a vágásoktól kezdve, a színészi játékokon át egészen a forgatókönyvig, kitűnő a elbeszélő ereje is. Egy percig sem unatkoztam.

Edii   2015. 09. 29.

Jó film. Adrien Brody jól játszott, a többiekre sem lehetett panasz, bár a magyar szereplők szinte semmit sem tettek. Én személy szerint nem sokat tudtam Houdini-ről, és egész teljes képet kaptam róla. Bár sok trükk egészen egyszerűen volt megmagyarázva, a komolyabbakra nem kaptunk megvilágítást.

JamesBont   2015. 12. 26.

Gyengéim közé tartoznak az illuzionistákról, bűvészekről szóló filmek. Ez pedig különösen frappánsra sikeredett. Kitűnő, le a kalappal. Bravo bravissimo Adrien Brody-nak!!