A Grincs

The Grinch

2020.01.11 iq.csabi

Nagyon szórakoztató mese, minden korosztálynak érdemes megnéznie. Nagyon hasonlít a filmre, tulajdonképpen ugyanaz.

2019.03.21 Vágottszemű

Nem lett jó. Teljesen más és sokkal gyerekesebb szemszögből mutatják be a filmet. Engem valahogy nem fogott meg ez az új változat, bár a mostani gyerekek lehet, ezt jobban élvezik.

2021.02.02 Kanyi

Ez az első Grincs, amit láttam. Összességében picit többet vártam, de így sem lehetek csalódott.

2020.12.09 helfannn

Mr. Grinch és karácsonya

Én annak a helyében, aki még nem látta ezt a filmet, megnézném. A gyerekek és felnőttek egyaránt imádni fogják. A poénok jók, a karakterek sem szuperebbek, de azok sincsenek bénákra megcsinálva. Nem erőltettek benne semmit, egy nézhető film (mármint mese, jobban mondva) az egész család számára. A Grincs sem vacakolt. Minden jó volt kb, ez tuti több volt, mint egyszer nézős mese. Szóval a történet sem annyira nehéz, könnyen kiszámítható, de nem is kell egy nagyon bonyolult történetet (sztorit) belerakni egy filmbe, ha egy ilyesmiről van szó. Max (a Grincs kutyája, ha esetleg valaki nem tudná, ki az a Max) is nagyon is cuki volt szerintem. Grincs dumái is tetszettek, itt egy dumája neki: " Ez a leghangosabb hó, amit életemben hallottam" XD Szerintem egy laza mozizásra tökéletes kikapcsolódás ez, legalábbis szerintem. Sokat lehet röhögni ezen a filmen, mármint rengetegszer megnevettet ez a film. Hát ez ugye egy gyerekfilm, de ettől nem lesz egy kicsivel rosszabb se. És szólt benne egy tök jó zene, a Happy. Ajánlom mindenkinek ezt a filmet, ha esetleg valaki nem látta volna eddig.

2019.11.28 esfworld

Nem jött át

Sajnos egy nagyon gyenge animációs próbálkozás volt a készítők részéről. Van benne néhány vicc, de nagyon rosszul építik fel a sztorit. Az egyértelmű, hogy nem ér fel a régi Jim Carrey/Grincshez, de ha nagyon nincs más akkor karácsonyra, egyszer mindenkinek ajánlom.

2020.01.04 imreacs82

Kedves film, nagyon tetszett, a látvány és az animáció, a karakterek nagyon belopták magukat a szívembe. Életszerű, emberi és hiteles az animáció ellenére.

2019.01.18 tooker

Nagyon szép, emberi történet, emberi érzésekkel, gyönyörűen megformálva, és nagyon jól hozzáillő aláfestő zenével. A figurák mind mind megtestesítik az emberi tulajdonságokat.

2019.01.08 urbanistaa

Látványos és aranyos film, nagyon jó a szöveg, jókedvre derít, karakterei igazán emberiek, hitelesek és szerethetők. Érdemes megnézni még azoknak is akik nem animáció rajongók.

2019.01.10 Let it happen

Úgy gondolom, csak a látványért érdemes megnézni, ugyanis hihetetlen szépen animált mese! A sztori nagyon hasonlít a 2000-res Grincsre, de valahogy mégse olyan! Véleményem szerint pont azokat a tipikus részeket és poénokat hagyták ki belőle, ami a Grincset Grincsé teszi! Számomra nagyon nagy csalódás volt!

2021.01.17 Benyó

Semmi különleges

Nincs benne semmi különleges. Meg lehet nézni, de nem fogunk tőle fejre állni.

2018.12.28 Évi Spitzmüller

Imádom. Nagyon szeretem a filmet is.Ez a mese nagyon cukinak sikerült, gyerekekkel nézhető, aranyos történet, aranyos figurákkal. Kedvencem Mex volt.

2019.08.22 voti75

A karácsony nagy meséje!

Ez egy olyan - gyerekeknek való- film, ami igazán szórakoztató. Én épp Karácsony előtt néztem meg tavaly. és meg is hozta a kívánt hangulatot!!! Szinte csak gyerekek voltak a moziban aznap este...csodás volt ott ülni, mintha én is akkor gyerek lennék!:)

2018.12.02 doobie

Mi végig vihogtuk az egész filmet, és ahogy láttam, a teremben ülők többsége is így volt vele. Nagyon vicces és szerethető mese, minden korosztálynak a legjobb szívvel tudom ajánlani. Nálam tuti többször nézős, karácsonyi, karácsony előtti programnak abszolút ideális.

2018.12.01 bocerkaa

Na mit mondja, jópofa film ez a grincs, de elsősorban azoknak, akik nem láttak semmilyen korábbi adaptációt, meg ennek a figurának köze sincs ahhoz a grincshez, amit eddig ismertünk, és ezt nem pozitív értelemben gondolom. Persze ez a jóval barátságo... Több