Üvöltés 3. - Az erszényes farkas

Üvöltés 3. - Az erszényes farkas

Howling III

Az amerikai hírszerzés tudomására jut, hogy a Szovjetunióban és Ausztráliában vérfarkasok találhatók. Hogy kiderítsék ennek a hírnek az eredetét, megbízzák Harry Beckmeyer professzort (Barry Otto), hogy utazzon el Ausztráliába, és találja meg a lényeket. Beckmeyer professzor sikerrel jár, és… Több

Forgatókönyvíró: Philippe Mora
Ország: Ausztrália
Premier: 1987.05.15.
Több

2021.06.23 despy

Szerintem az egyik legrosszabb film, amit valaha láttam. Az első rész egy ártatlan, B-kategóriás vérfarkasos film volt, de nem értem, miért született pont ebből ennyi folytatás, amikor már annak idején is voltak jobb vérfarkasos filmek. Ezt érdemes kihagyni.

2021.06.22 Kóborló

Tovább süllyedő színvonal

Az 1985-ben elkészített, Üvöltés 2. - A nővéred egy vérfarkas című film nézése során nem hittem, hogy lesz még lejjebb minőség szempontjából egy olyan szériában, ami még az első részével igencsak magasra tette a mércét a farkasemberekről szóló horror... Teljes kritika

Akárcsak a két évvel korábbi részét (Üvöltés 2. - A nővéred egy vérfarkas 1985), ezt a részt is Philippe More rendezte.Szerző: Kóborló

A filmet Ausztráliában forgatták, de végül ott sem került mozikba, hanem egyből videokazettán jelent meg.Szerző: Kóborló

A filmben a hely neve, ahonnan Jerboa származik, Flow. Ez angolul farkast jelent, visszafelé olvasva.Szerző: Kóborló

A filmbéli Danny hálószobájának a falán látható egy filmes plakát A bennemlakó szörnyeteg című filmről, ami a rendező Philippe More egy korábbi filmje volt.Szerző: Kóborló

A filmbéli Jerboa karakterére Nicole Kidman is szóba került. Szerző: Kóborló