Ilyen az élet

Ilyen az élet

Life as We Know It

Holly (Katherine Heigl) és Eric (Josh Duhamel) egy vak randin találkoznak először, ami nem sikerül valami jól. Kettőjüket Peter és Allison hozta össze, akik házasok, és egy gyerkőc boldog szülei, ám váratlanul egy balesetben mindketten életüket vesztik. A gyermek gyámjául Hollyt és Ericet… Több

Premier (HU): 2010.12.02.

2021.10.07 Ildikó Bacskai

Aranyos, kicsit eltúlzott történet, de gondolom, ez is volt a cél. Romantikus, csilli-villi, könnyed családi szórakozás. Szerintem elérte a rendező, ami a célja volt a filmmel, ehhez Katherine Heigl alakítása teljesen megfelelő volt. Egyszer meg lehet nézni.

2018.12.15 mamiéstöti2

Az élet sok árnyoldalát is bemutatja, de a végén mégis azt a következtetést szűrhetjük le, hogy megéri.

2017.02.05 hszpp

Nagyon szeretem ezt a filmet,ahogy a főszereplő hölgyet is. Szórakoztató civakodás utan jon a nagy szerelem. Minden no kapható az ilyen sztorikra:)

2017.09.18 MP170506

Nagy kedvenc ez a film. Szórakoztató, de mégis tanulságos és drámai alkotás lett. A színészek pedig nagyon jól hozzák a karakterüket. Többször nézhető aranyos vígjáték.

2017.10.14 kevelin

Nagyon szeretem ezt a filmet,ahogy a főszereplő az egyik kedvenc színészem. Szórakoztató, kedves sztori, tipikus családi veszekedésekkel tarkítva. :)

Holly péksége Virginia-Highlandben, Atlanta egyik elővárosában található.Szerző: ps

Az Eric munkahelyén játszódó jeleneteket a Turner Broadcasting System épületében forgatták.Szerző: ps

A forgatás Atlantában zajlott.Szerző: ps

Steve Nash, a Phoenix Suns egykori játékosának jelenete végül nem került bele a filmbe.Szerző: ps