Ilyen az élet (2010)

Life as We Know It

Ilyen az élet

mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Az élet sok árnyoldalát is bemutatja, de a végén mégis azt a következtetést szűrhetjük le, hogy megéri.

hszpp   2017. 02. 05.

Nagyon szeretem ezt a filmet,ahogy a főszereplő hölgyet is. Szórakoztató civakodás utan jon a nagy szerelem. Minden no kapható az ilyen sztorikra:)

MP170506   2017. 09. 18.

Nagy kedvenc ez a film. Szórakoztató, de mégis tanulságos és drámai alkotás lett. A színészek pedig nagyon jól hozzák a karakterüket. Többször nézhető aranyos vígjáték.

kevelin   2017. 10. 14.

Nagyon szeretem ezt a filmet,ahogy a főszereplő az egyik kedvenc színészem. Szórakoztató, kedves sztori, tipikus családi veszekedésekkel tarkítva. :)

SzFa   2017. 09. 27.

Nagyon megható dráma és közben vígjáték is. A történet megható, volt amikor tényleg elsírtam magam annyira drámai. Közben pedig nagyon cuki, szerelmes történet.

Holly péksége Virginia-Highlandben, Atlanta egyik elővárosában található.

(ps)

Az Eric munkahelyén játszódó jeleneteket a Turner Broadcasting System épületében forgatták.

(ps)

A forgatás Atlantában zajlott.