Ilyen az élet (2010)

Life as We Know It

mamiéstöti2   2018. 12. 15.

Az élet sok árnyoldalát is bemutatja, de a végén mégis azt a következtetést szűrhetjük le, hogy megéri.

hszpp   2017. 02. 05.

Nagyon szeretem ezt a filmet,ahogy a főszereplő hölgyet is. Szórakoztató civakodás utan jon a nagy szerelem. Minden no kapható az ilyen sztorikra:)

MP170506   2017. 09. 18.

Nagy kedvenc ez a film. Szórakoztató, de mégis tanulságos és drámai alkotás lett. A színészek pedig nagyon jól hozzák a karakterüket. Többször nézhető aranyos vígjáték.

kevelin   2017. 10. 14.

Nagyon szeretem ezt a filmet,ahogy a főszereplő az egyik kedvenc színészem. Szórakoztató, kedves sztori, tipikus családi veszekedésekkel tarkítva. :)

SzFa   2017. 09. 27.

Nagyon megható dráma és közben vígjáték is. A történet megható, volt amikor tényleg elsírtam magam annyira drámai. Közben pedig nagyon cuki, szerelmes történet.

NFG   2018. 03. 28.

Bár szomorúan indul a sztori, utána humorosan folytatódik a történet! A színészek igazán jó munkát végeztek! Tényleg életszerűen adták elő, azt a komoly élethelyzetet, amibe belekényszerültek!

Megamovie   2016. 02. 17.

Holly és Eric amennyire sikeres az üzletben, annyira sikertelen a szerelemben. A randijuk is katasztrofálisan sikerült. Ki nem állhatják egymást, viszont mindketten odavannak a csöpp keresztlányukért. Amikor a kis Sophie szülei tragikus balesetben ... több»

Holly péksége Virginia-Highlandben, Atlanta egyik elővárosában található.

(ps)

Az Eric munkahelyén játszódó jeleneteket a Turner Broadcasting System épületében forgatták.

(ps)

A forgatás Atlantában zajlott.

(ps)

Steve Nash, a Phoenix Suns egykori játékosának jelenete végül nem került bele a filmbe.

(ps)

A forgatáson részt vevő babák valójában hármas ikrek.

(ps)

Messer egy University of North Dakota "Sioux" feliratos pólót visel a filmben. Érdekesség, hogy a karaktert alakító színész, Josh Duhamel ezen az egyetemen végzett.