Ilyen az élet

Life as We Know It

2021.10.07 Ildikó Bacskai

Aranyos, kicsit eltúlzott történet, de gondolom, ez is volt a cél. Romantikus, csilli-villi, könnyed családi szórakozás. Szerintem elérte a rendező, ami a célja volt a filmmel, ehhez Katherine Heigl alakítása teljesen megfelelő volt. Egyszer meg lehet nézni.

2018.12.15 mamiéstöti2

Az élet sok árnyoldalát is bemutatja, de a végén mégis azt a következtetést szűrhetjük le, hogy megéri.

2017.02.05 hszpp

Nagyon szeretem ezt a filmet,ahogy a főszereplő hölgyet is. Szórakoztató civakodás utan jon a nagy szerelem. Minden no kapható az ilyen sztorikra:)

2017.09.18 MP170506

Nagy kedvenc ez a film. Szórakoztató, de mégis tanulságos és drámai alkotás lett. A színészek pedig nagyon jól hozzák a karakterüket. Többször nézhető aranyos vígjáték.

2017.10.14 kevelin

Nagyon szeretem ezt a filmet,ahogy a főszereplő az egyik kedvenc színészem. Szórakoztató, kedves sztori, tipikus családi veszekedésekkel tarkítva. :)

2018.04.22 BaloghBogi42

Fantasztikus film, egy nem mindennapi sztorival, különös érzéseket hagyva maga után. Az egész néha már-már csak egy káosznak tűnt, de a rendezőnek sikerült ezt a kavalkádot humorossá, és nagyon bájossá alakítani. Ahogy a szereplők lassanként beleszer... Több

2017.09.27 SzFa

Nagyon megható dráma és közben vígjáték is. A történet megható, volt amikor tényleg elsírtam magam annyira drámai. Közben pedig nagyon cuki, szerelmes történet.

2018.03.28 NFG

Bár szomorúan indul a sztori, utána humorosan folytatódik a történet! A színészek igazán jó munkát végeztek! Tényleg életszerűen adták elő, azt a komoly élethelyzetet, amibe belekényszerültek!

2016.02.17 Megamovie

Holly és Eric amennyire sikeres az üzletben, annyira sikertelen a szerelemben. A randijuk is katasztrofálisan sikerült. Ki nem állhatják egymást, viszont mindketten odavannak a csöpp keresztlányukért. Amikor a kis Sophie szülei tragikus balesetben ... Több

2017.12.30 authorgirlll

Nagyon szeretem ezt a filmet mert őszintén nem cukormázasan fogja fel a legjobb barátok elvesztését. A jelenetek és a szerelmi szál is szuper volt végig.

2015.04.25 adibandii

Nagyon szeretem ezt a filmet.A nő és a pasi akik utálták egymást egy idő után egymásba szeretnek.Ez megunhatatlan sztori.És nem más hoza őket össze,mint egy baba.Tényleg érdekes,vicces sztori,de épp ettől lesz jó.

2015.06.29 Enccso

Ez egy nagyon bájos film, vígjáték létére sokszor keserédes, de nagyon szórakoztató, nem egy tipikus csöpögős romantikus film, nekem ezért is teszett anniyra. Aranyos a baba, és jók a színészek is.

2015.10.31 katalin19

Egyszer láttam ezt a filmet, de tetszett. Cukin drámai. Poénos hogy egy követelmény össze hozza az embereket. A baba a filmben nagyon édes, tőle nem is kellett jobb.

2015.11.09 gihera81

Nem mondom, hogy néha nincs kedves hangulata a filmnek vagy hogy teljesen nélkülözi a humort, de egyrészt kicsit zavart a sok kötelező bababüfi, babakaki poén, másrészt nem nagyon tud elszakadni a történet a futószalagtól.