
Vélemények (8)
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az Iram, eredeti román címe "Cursa", egy felemás kísérlet a balkáni adrenalin és a benzingőz házasítására 2025-ből. A rendezőpáros, Anghel Damian és Millo Simulov bevallottan a zsáner klasszikusait célozta meg, de az eredmény inkább olyan, mintha a N... Több
Az Iram nekem egy hatalmas csalódás volt. Már a kezdéskor világossá vált, hogy a film erőltetetten próbál izgalmasnak tűnni, de a történet teljesen üres és érdektelen. A versenyek köré épített cselekmény nem nyújt semmi újat. Az egész olyan, mintha e... Több
Tinikoromban jártam autóstalálkozókra, még illegális versenyeken is voltam; talán ez a film egy kicsit segített nosztalgiázni, de ezen kívül sok mindent nem nyújtott. Aki kicsit is ért az autókhoz, annak sok mindenen fennakad a tekintete. Hozni akarj... Több
Az Iram film számomra sajnos nagy csalódás volt. Már az elején érezni lehetett, hogy valami nincs rendben a hangulattal, a történet klisés és kiszámítható, a versenyek köré épített cselekmény pedig már számtalanszor látott, ezért nem hozott semmi úja... Több
Need for Speed harminc év késéssel, román verzió. Egyszerűen annyi baromság van a filmben, olyan kocsik versenyeznek egymással, amiknek esélyük sem lenne egy pályán. Rámondják az egyik kocsira, hogy egy Dodge Hellcat, közben meg egy sima Challenger. ... Több
Nekem ez egy pörgős autóversenyes film volt, ami főleg a sebességről és az akaraterőről szól. Már az elején érezni, hogy itt nem a mély dráma a lényeg, hanem az akció és a versenyek hangulata. Sok látványos jelenet van benne, főleg amikor az autók sz... Több