Irány Colorado!

Irány Colorado!

City Slickers

Mitch, Phil és Ed amolyan tőről fakadt nagyvárosi puhányok, akik csak a toronyházak és az aszfaltozott utak között érzik otthon magukat. A negyvenedik születésnapjuk felé közeledve azonban döntő elhatározásra jutnak: egyszer az életben megmutatják, hogy milyen kemény legények. Vakáció helyett így két hétre felcsapnak igazi cowboynak. A feladat nem éppen egyszerű, egy marhacsordát kell Új-Mexikóból Coloradóba kísérniük a vén martalóc, Curly vezénylete alatt. Az öreg cowboy nem csupán a tehénpásztorkodás rejtelmeibe avatja be őket, hanem az igazi Élet titkaiba is.

Premier (HU): 1991.11.08.

2023.08.17 Sz396367

Szuper.

2015.04.19 rbernadett

Nagyon jó délutáni matiné.

2016.07.27 Karolyka

Imádom az összes hasonló vígjátékát a színésznek. Minőségi szórakozást nyújt és ami nagyon fontos szerintem, az egész családnak. Méltó film ez a rendező nevéhez fűzve. Izgalmas, vicces, akciódús egyben és a zene is nagyon passzol a hangulathoz.

A Castle Rock Enterainment stúdió 7. forgalmazott filmje.Szerző: mamiéstöti2

1991-ben a 10. legtöbb bevételt hozó film volt.Szerző: mamiéstöti2

Jack Palance csak akkor nézte meg a filmet, amikor megnyerte az alakításáért odaítélt Oscart. Szerző: rbernadett

Rick Moranist szerződtették az egyik főszerepre, azonban vissza kellett lépnie, mert a feleségénél rákot diagnosztizáltak. Szerző: rbernadett