indingo   2018. 08. 04.

Nincs benne semmilyen fordulat vagy meglepő történés. Minden a szemünk előtt történik. A végkifejlet kiszámítható. Egy dologra tanít, óvakodj az informatikusoktól.

HercegPeter   2019. 03. 08.

Sajnos elértünk oda, hogy Pierce Brosnan már leginkább csak ilyen egyszer nézhető thrillerekben, akciófilmekben játszik. Kapunk pár feszült jelenetet, de semmi meglepőt, kiugrót nem tud produkálni. Nagyon mondani sem tudok róla semmi érdekeset, mert a film sem az. Kiszámítható, sablonos, még átlagosnak se lehet mondani.

Szilonka   2018. 08. 17.

Nem a legjobban sikerült Pierce Brosnan. Hiányoltam belőle, hogy mégis más legyen, mint ami a szemünk előtt játszódik. De kész ennyi volt.

VvV   2018. 10. 29.

Engem kicsit idegesített a film. Többet vártam tőle. NIncs benne olyan karakter, akit kedvelhetne a néző.

hsanya182   2017. 01. 31.

Egy jóféle szociopatás, hekkeres "családi" thriller. Avagy az ember kényelmét megkönnyítő informatika, hogyan válik az ember ellenségévé, ha valaki egy bosszúra akarná felhasználni.

Austin Swift