Behálózva

I.T.

2019.03.08 HercegPeter

Sajnos elértünk oda, hogy Pierce Brosnan már leginkább csak ilyen egyszer nézhető thrillerekben, akciófilmekben játszik. Kapunk pár feszült jelenetet, de semmi meglepőt, kiugrót nem tud produkálni. Nagyon mondani sem tudok róla semmi érdekeset, mert a film sem az. Kiszámítható, sablonos, még átlagosnak se lehet mondani.

2018.08.04 indingo

Nincs benne semmilyen fordulat vagy meglepő történés. Minden a szemünk előtt történik. A végkifejlet kiszámítható. Egy dologra tanít, óvakodj az informatikusoktól.

2018.08.17 Szilonka

Nem a legjobban sikerült Pierce Brosnan. Hiányoltam belőle, hogy mégis más legyen, mint ami a szemünk előtt játszódik. De kész ennyi volt.

2018.10.29 VvV

Engem kicsit idegesített a film. Többet vártam tőle. NIncs benne olyan karakter, akit kedvelhetne a néző.

2016.09.16 Face

Megörültem Pierce Brosnannak, mert az egyik kedvenc színészem, de egy dolognak tudtam örülni csupán a film kapcsán: Brosnan lefogyott végre! a film egyébként nem rossz, de nem is nagy dobás. Még olyan pillanat is volt közben, amikor a heti nagy bevás... Több

2017.01.23 MMcFly2015

Nehezen indul be a film, az első felében amolyan komolyabb Kábelbarát érzésem volt, de aztán beindult, és szerencsére a történet nem vesztett az értékéből, a feszültség fokozás pedig sikerült. B kategóriás filmnek van ítélve, de szerintem egy fokkal ... Több

2017.01.31 hsanya182

Egy jóféle szociopatás, hekkeres "családi" thriller. Avagy az ember kényelmét megkönnyítő informatika, hogyan válik az ember ellenségévé, ha valaki egy bosszúra akarná felhasználni.

2018.10.12 Bendegúz

Nekem kifejezetten tetszett a film. Amilyen csendesen indult, olyan lendülettel folytatódott. Brosnan viszont mintha nem igazán találta volna a helyét. Ő volt számomra a gyenge láncszem a gépezetben. Ezt leszámítva teljesen rendben volt ez a film.