Próbatétel (2007)

Pierce Brosnan
Gerard Butler

intovon   2022. 04. 26.

Sokan lehúzzák, de...

...szerintem ettől még ez egy jó film. A tempó megfelelő és a feszültségben sincs hiány. A csavarok meg. A kedvenceim benne az összes. (Mert több is van.) Bár Abby-nél voltak árulkodó jelek, attól még hiteles volt az egész, és nem tudtam rájönni, hogy mi Tom indítéka, csak amikor felfedték. Emiatt, véleményem szerint egyszer mindenképp megéri megnézni, ha még nem látta valaki.

Berto49   2017. 12. 07.

A sok lehúzó vélemény ellenére nekem tetszett, a végére hagyott csavar pedig meglepett. Izgalmas, sodró lendületű thriller amiben a bájgúnár James Bond (Pierce Brosnan) majdnem a végéig ellenszenves figurát alakít, csak az utolsó percekben derül ki, ... több»

Klauka89   2021. 09. 12.

Nagyon, nagyon jó film. Félve kezdtem el nézni, de aztán nagyon jó kis sztori kerekedett belőle. Egyszer sem gondoltam azt, mialatt néztem, hogy de unalmas. Óriási csattanó a végén. 10/10.

Vesco   2021. 12. 02.

Nézése közben eszembe jutott a Die Hard 3 és A Játsz/Ma. Felvezetésre és karakterbemutatásra kb. 15 percet szánnak, utána beindul a sztori, és pár jópofa csavarral megspékelve végig pörög. Szeretem az ilyen utasítgatós/ feladatvégrehajtós suspense th... több»

uniterra   2021. 05. 31.

Nekem nem tetszett. Ez a "ne hívjuk a rendőrséget, mert engedelmeskednünk kell" már lerágott csont. Nem beszélve arról, hogy a valóságban azonnal hívjuk a rendőrséget. Szóval ha irreális egy szitu, innentől kezdve már csak a zavaró lihegések maradtak, s tök mindegy, miféle színpadias megoldás jutott a végére.

szabomarc   2019. 01. 19.

Nekem tetszett a film, pörgős, leköti az embert végig. A végén tetszett a fordulat is, bár a lezárást lehetett volna jobbra is csinálni szerintem. Ajánlom.

HitGirl   2019. 10. 09.

Jó film, érdemes megnézni. Lassan peregtek az események, de ezt leszámítva jó volt nézni, én élveztem.