Ivócimborák(Szeszfüggők)

Ivócimborák(Szeszfüggők)

Drinking Buddies

Kate (Olivia Wilde) és Luke (Jake Johnson) kollégák egy sörgyárban. Barátok, de attól, hogy szeretők legyenek, csak egy hajszál választja el őket. Meg az, hogy Kate Chrisszel (Ron Livingston) jár, Luke pedig Jill-lel (Anna Kendrick), és Jill már nagyon készen áll rá, hogy végre megkérjék a kezét. Ehelyett Luke és Kate kettesben marad egy hétvégére…

Rendező: Joe Swanberg
Író: Joe Swanberg
Premier (HU): 2014.01.22.

2016.04.21 Zsceeeka

Olvastam a film megnézése előtt, hogy a színészek valóban ittak a forgatáson és több poén is spontán volt. Lehet, hogy nekem is innom kellett volna a film előtt/közben, mert így nagyon nem jött át.

2015.06.05 era93

Több színész is akadt benne aki miatt nagyon vártam a filmet, hogy ez majd mekkora jó kis vígjáték lesz. Hát nem lett. Sajnos az eleje elég laposan indult vártam, hogy mikor pörögnek fel az események de erre bizony várhattam. Lapos semmitmondó és unalmas.

2015.02.04 keepingboy69

Naná, hogy Olivia Wilde miatt néztem meg, de sajnálatos módon rajta kívül semmi nem tetszett a filmben, főleg nem abból a csajos sorozatból ideimportált nyomorék srác. :( Gagyi film lett, ha eddig nem láttad, nem vesztesz vele semmit, ha kihagyod.

A film összbevétele 401 914 dollár volt (imdb.com).