Jack Ryan: Árnyékügynök

Jack Ryan: Shadow Recruit

2015.05.20 mokanszkit

Nekem tetszett, bár az igaz , hogy egy átlagos akciófilm . Nem igazán mutat semmi újat, jobbra számítottam az előzetese alapján, de mellett szóljon, hogy a színészi játék nagyon jó volt.

2015.05.19 Sz.N.K.N

Nekem sajnos nem tetszett, mert tucat termék kategória, de abból sem a kellemes, kikapcsoló akció, hanem egy kimondottan nyúlós-nyálkás és rosszul kikevert maszlag, ami folyamatosan próbál pörögni, a feszültségnek a légköre megvan, de annyira zsúfolt, kapkodó és nonszensz kémtörténetté áll össze, hogy az már nem jó.

2015.08.30 nagynesze

Számomra Chris Pine jó színész, de „töketlen” erre a szerepre… főleg, ha összehasonlítom az előző Jack Ryanekkel (Ben Affleck, Harrison Ford, Alec Baldwin). Egy könnyű, de halvány akció-thriller, amit egyszer érdemes megnézni, de sokáig nem fogunk emlékezni rá.

2015.04.24 krisztike18

A legújabb Jack Ryan mozi szórakoztató akcióthriller, nem különösebben kiemelkedő, de vállalható darab. A forgatókönyvre még rágyúrhattak volna egy picit , főleg a film vége építkezik sablonpanelekből, s így szomjazik az eredetiségért. Közel sem a le... Több

2015.02.10 totli

Jó kis akciófilm, izgalmasnak mondható. Nem lesz a kedvencem, de azért jó volt. Laza kis esti programnak teljesen megteszi.

2015.01.27 M.Betti427

Számomra nagyon klisés a film, lövöldözés, szerelem, verekedés, megmentelek mert szeretlek és közben lövöldözöm egy kicsit. Aki szereti az akciófilmeket nem egész kerek sztorikkal az bírni fogja.

2015.02.16 szabo801120

Szeretem a titkos ügynökös filmeket és Kevin Costner sem rossz ebben a filmben, de ez picit unalmas lett ahhoz képest, hogy miről van sz benne, bár a téma választás sem okoz meglepetést a nézőnek. :/

2015.02.04 kriskaa

Nem volt rossz film. Végig fenn tudta tartani a feszültséget. Nekem az üzenetével és a céljával vannak bajaim. Ahogy váltózik a politikai paletta, úgy igazodnak hozzá az amerikai filmek. Mikor éppen ki az ellenség. Hol a koreaiak, hol a vietnamiak, ... Több

2015.02.03 baloghadyka

Meglepett, hogy Kenneth Branagh néha tud jó filmet is rendezni, hát most is sikerült neki egy pörgős kémfilmet a bond-világtól elvonatkoztatva vászonra kreálni. Köszönjük.

2015.08.17 ZiggityZag

Nagyon gyenge a korábbi Jack Ryan filmekhez képest, ez a Chris Pine nem érhet fel Harrison Fordhoz vagy Alec Baldwinhoz. Eleve nem értem, minek kell ennyi verekedés és akciójelenet, elvégre ő egy irodai ügynök lenne, ebben a filmben meg mindenkit sim... Több

2015.08.24 Pumpu

Még nem láttam a korábbi Jack Ryan filmeket, így ez alapján nem tudnám megmondani, mennyivel másabb, mint az eddigiek. Nekem tetszett ez a film, nem tudnék okot találni, miért is ne ajánlhatnám. Akciódús, érdekes kérdéseket vet fel a pénzvilágról, és... Több

2015.03.30 jégvirág

Nekem tetszett, esti kikapcsolódáshoz tökéletes. Nem egy hatalmas akciófilm, de vicces és egyszer szerintem abszolút nézhető.

2015.03.18 R

Én egy ideig halogattam a megnézését, aztán mikor megnéztem örültem, hogy jobb mint amit vártam. Izgalmas, van benne akció is amennyi illik a filmhez. Nem rossz akciófilm,de nem tatozik a legjobbak közé.

2015.03.13 Joachim

Egy esti akciófilmnek megfelel. Nem rossz akciófilm, de nem nagy szám. Egyszer érdemes megnézni.