L.Morningstar   2016. 07. 23.

Erősen közepes ámde nem unott klisés. Nem lett túl kiemelkedő film. Ez itt persze nem egyértelműen negatív dolog mert néha kell ilyen is. Voltak gyengébb pontjai a filmnek talán csak emiatt nem mondhatom egyértelműen jónak.

Christopher Abbott

A film összbevétele 101 368 dollár volt (imdb.com).

A rendező Josh Mond nagy rajongója Scott Mescudi zenéjének. Ő szerezte a film eredeti zenéjét és még szerepet is kapott, mindenféle meghallgatás nélkül.

A forgatás 22 napon át tartott: 18 nap New York-ban és 4 nap Mexikóban.

Mint ahogyan azt már korábban is említettem, a James White egy rendkívül jó film, azonban ezzel is csak töredékét éri el annak a minőségnek, amekkora potenciál a történetben lapult. több»

A hipszter korképhez nem elég részletgazdag James és környezete bemutatása, a drámához pedig nem elég szimpatikusak vagy aprólékosan kidolgozottak a karakterek. Így két hiteles pillanat között kissé bizonytalanul lavíroz a film, amit a kevésbé empatikus nézők úgy is értékelhetnek, hogy a James White unalmas. több»