Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

czerik   2019. 09. 22.

Igazi klasszikus a 80as évekből. Remek könyvadaptáció, igazi gyermekmese. Ajánlom.

Pirospingu   2016. 06. 09.

Ha van tökéletes "könyvadaptáció", akkor ez az. Szerintem teljesen átadja az elbeszélő költemény hangulatát, cselekményét.

Edeske   2016. 05. 25.

Elragadó feldolgozása ez a János Vitéznek. Igaz, hogy látványra nem tud versenyezni a modern mesékkel, de mégis egyedibb és megfogóbb a mostani darabokhoz képest.

Cordelia Bennett   2016. 04. 28.

Szépséges alakok, a csodás verssorok, Kodály zenéje csodálatos kulturális csemege. Ha valaki nem győzi elolvasni, ezt megnézve is megtapasztalhatja az élményt.

lejov   2019. 09. 20.

Imádom Jankovics Marcell egyedi stílusát, egészen új életet lehelt annak idején a történetbe, amely szerintem a mai napig időtálló tud maradni. Mindenkinek csakis ajánlani tudom, mert ez egy igencsak különleges mese.

lejov   2019. 09. 19.

Petőfi klasszikusát kevesen tudják így feldolgozni, szerintem alig akad az idősebbek generációjából, aki ne látta volna, ez egy igai világklasszis alkotás, amelyen egyszerűen nem fog az idő. Aki olvasta a művet, annak nem igazán fog sokat mondani, de ennek ellenére így is többször megnézhető darab.