NA

Jean-Claude Van Johnson (2016)

Jean-Claude Van Johnson

Diesel   2018. 02. 24.

Nagyon szórakoztató volt. Jean-Claude Van Damme filmeken nőttem fel így mindenképp látnom kellett ezt az alkotását is. Kicsit megöregedett, de még mindig keményen osztogatja a jó kis pörgő rúgásokat. A film akár egy paródia is lehetne egy élet paródiája. Igyekszik bemutatni nekünk hogy Van Damme fölött bizony már eljárt az idő, de ő így is tolja tovább a szakmát. Vicces és poénokkal teli. Nekem az "Időzsarus" jelenet tetszett a legjobban. Rendesen megmosolyogtatott ("Hello Philippe " :D :D ). Amit nagyon sajnálok hogy a játékidő kicsivel több mint 30 perc. Az oké hogy ez egy sorozat. De simán el tudtam volna képzelni egy másfél órás mozi filmet, mert a történet alapötlete szerintem jó és szórakoztató. Egyetlen negatívumot tudok mondani az pedig az hogy túl rövidek a részek.

Jean-Claude Van Damme

A film forgatókönyvét David Callaham írta. Ő készítette a híres akció film a Feláldozhatók (The Expendables) sorozatok forgatókönyvét is.

(Diesel)