Jégkorszak 4: Vándorló kontinens

Ice Age: Continental Drift

2016.04.17 D. Shaday

Jaj, nagyon kellemetlen volt nézni. Humortalan ,alig vannak poénok, a mellékszereplők vagy semmilyenek, vagy idegesítőek voltak, nem is értem, hogy sikerült ennyire gyengére. Egyedül Maninak voltak jó poénjai néha, mindenki más rémesen gyengén szerep... Több

2016.04.19 szoljhozzam

Aranyos és tanulságos kis mese, de vannak nála sokkal jobbak is a témában. A története kedves, a figurák nagyon szépek, akár többször is nézhető, mert jókat lehet rajta nevetni.

2017.12.29 authorgirlll

Számomra az első kettő rész volt amiben minden szupi volt. A negyedik pedig magához képest is béna lett. Nem mondom voltak jelenetek amiken jót mulattam, de túl volt erőltetve szerintem az egész.

2017.05.22 Sem Rorrey

Az egyik kedvencem a sorozatból, kedvenc karakterem, Sid ebben hozza a legjobb formáját.

2015.07.26 szd91

Kicsit furcsa vlt először a vizes környezet, de nem csalódtam. Pont olyan jó, ha nem jobb mint az első három volt. A nagyit imádtam. Remélem az 5-ben is benne lesz majd.

2018.02.11 zsani

Egyértelműen ez a legesleggyengébb rész, viszont nagy meglepetésemre még mind a mai napig működik a csordaszellem. Gyerekesebb és kiszámíthatóbb az eddigi epizódoknál, látható hogy egyértelműen elfáradt a sorozat. Most már muszáj lesz befejezni, nem lehet tovább húzni a végtelenségig sajnos.

2015.07.21 london2012

A jégkorszaktól megszokottan ez a negyedik rész is remekül sikerült. Vicces szórakoztató az egész család számára. Érdemes megnézni mindenképpen minden kórosztálynak.

2015.07.26 one1970

Van benn 1-2 jó poén (különösen Sid nagyi miatt :D), de összességében inkább erőltetett poénokkal van teli... Az első 10 perc után pedig már ott voltam, hogy inkább lekapcsolom..., de aztán szerencsére beindult, és izgalmasabb lett a sztori. Az előző... Több

2018.03.30 NRD

Nem hozta az előzőek színvonalát. Nem lehet rá azt mondani, hogy egy rossz mese, de nem jó. A Jégkorszakok eggigi legrosszabbja. Az egyedüli vicces, az Sid és a nagyi viszonya.

2016.07.29 Homer

A Jégkorszak filmek az utóbbi időben a legjobb animációs filmekké nőtték ki magukat. Sajátságos humora és képi világa van. Őszinte és izgalmas történet és talán egy kis valós történelmi utalás is van benne. Nagyon aranyos és szórakoztató.

2019.01.18 tooker

A jégkorszak sorozatban nem tudok csalódni, minden része nagyon tetszett. Aranyos humoros mese. Tudom mindenkinek ajánlani, a grafika is nagyon klassz.

2015.10.31 katalin19

Nagyon szeretem ezt a részt. Ötletes, poénos, hangulatos, Téli mesének nagyon megfelel. A többi rész alázza. Ismét megnevetetett A csapat még mindig együtt. :D

2015.06.23 Newyqrk

elképesztő, hogy negyedszerre is megnevetett és újra lenyűgöz ez a történet. :) Vicces izgalmas és kötelező!!! Kár hogy már a második rész óta nem bővült a csapat. itt is és a 3-ban is volt egy lehetőségrá, hogy kiterjesszék de nem történt meg. :( talán ez volt az utolsó?

2016.07.23 laci044

Öszintén szóval ez már nagyon gyerekes lett. Banálisa humor, minden csak cuki, a mondani való csekélyke. A nagyi egy idö után sok volt, aztán a kal´z fióka vagy mi… a falra másztam töle. Nekem nem tetszett...