zoleykrajcsi   2016. 10. 04.

A John a végén padlót fog az a film, amit többször is szívesen újra megnézek, annyira jó. Akik szeretik az olyan filmeket, melyekben alternatív valóság van, illetve a szörnyes, démonos daraboktól sem riadnak vissza, azoknak kötelező darab.

ferdi95   2015. 01. 26.

egy igazán szórakoztató délutáni film. miután vége a filmnek az érződik a levegőben hogy mi a franc, egyszer megéri megnézni!

A film összbevétele 141 951 dollár volt (imdb.com).

Don Coscarelli zombis regények olvasása révén jutott el a film alapját adó történethez, amit egy Amazonos reklám-email ajánlott neki.

A regény először internetes folytatásos formában jelent meg 2001-től, majd 2004-ben egyben, kéziratos formában, és végül 2007-ben könyv alakban.

A történet David Wong regényén alapszik.