Juno

Juno

2018.08.29 Lonka

Egész helyes filmnek találom. Van ilyen, nem is egy. Mármint eset, mint a filmben.

2019.07.27 Greeta

Ellen Page remek volt a szerepben. A története nagyon érzelmes, tartogat meglepetéseket is bőven.

2018.03.31 Zsceeeka

Tinédzser dráma a legjavából. A fiatal színészek remekelnek, a sztori megható és megkapó, nem enged el a film egy ideig a megtekintése után. Nagyon elgondolkodtató.

2020.11.02 Annuska

Fiatalkori terhesség, örökbefogadás. Nem egyszerű témák, tetszett, hogy nem volt túlbonyolítva a történet.

2019.01.23 Timcsi

A hangulata és az életérzés nekem bejött. A karakterek hitelesek voltak és a színészeknek is elhittem amit látok.

2019.04.23 petraszab

Szerintem egy nagyon helyes film, van benne valami bájos. A története teljesen rendben van, a karakterek is kedvelhetők.

2024.02.18 Schumy1

Mély témát boncolgat, s elgondolkodtató. Elliot Page remekül játssza a szerepet, belopja az ember szívébe magát. Remek kis film.

2016.04.25 Loborg

Nagyon bájos film, nem túl komolytalan, inkább elgondolkodtató film, szerethető karakterekkel. Fiatalos, lendületes, a fiatal színésznőnek nagyon jól állt ez a szerep, de "férfi" partnerének is jól állt ez a bénácska szerep.

2016.05.04 raczdavidzsolt

Ez emlékeztet engem egy japán filmre, melyben a fiatal tinédzserek szerelmi életét muatja be. Tiszta olyan! Másolat gyanus! De élvezhető!

2019.02.06 lauralaura

Nagyo nagyon okosan kitalált, valódi, humoros film volt. Tanulságos is meg szórakoztató. Bárkinek ajánlo.

2015.05.20 a.edit63

Nagyon jó film volt, jó témát dolgoz fel, elgondolkodtató, de meg is mosolyogtat, Ellen Page nagyon jót alakít és a karaktere is kiváló (jól felvágták a nyelvét, nagyon jó szövegei vannak), a párja Michael Cera már nem igazán jön be, találhattak volna jobbat is...

2015.05.01 dps

Jason Reitman lendületes, modern komédiája egy kissé vaskosan, de meglepően szívmelengetően, életszagúan – és szellemesen – mutatja be a blazírt kamaszlányos attitűdöket. A 16 éves Juno tudja, hogy még alkalmatlan az anyaságra – viszont miután egy sz... Több

2017.11.05 edessszilvia

Tipikus Jennifer Garner film, ahol nagy hangsúlyban van a romantika és a könnyed humor. Szerethető, élvezetes vígjáték, sok poénnal, szép befejezéssel.

2019.02.19 imreacs82

Jó kikapcsolást ígérő, könnyed vígjáték, nagyon jó rendezéssel, Jannifer Gardner szerethető karakterével. Érdemes megnézni, mert tele van jó poénnal, jelenettel.