Kalandtúra

Kalandtúra

The Contract
John Cusack

Ray Keene (John Cusack), az özvegyen maradt tornatanár, szeretné helyreállítani a felesége halála óta megromlott kapcsolatát kamaszfiával, Chris-szel (Jamie Anderson). Kettesben embert próbáló, többnapos túrára indulnak a vadonba. Útjuk azonban keresztezi egy veszedelmes bűnözőét, Frank Carden-ét (Morgan Freeman), aki éppen úton volt, hogy legutóbbi szerződése értelmében meggyilkoljon egy fontos embert, ám az FBI sikerrel lekapcsolta. A bérgyilkos emberei azonban közbelépnek, és a foglyot szállító autó a folyóba zuhan. Ray segít kimenteni a megbilincselt gyilkost, de feltett szándéka, hogy az igazságszolgáltatás kezébe adja.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország
Premier (HU): 2007.11.20.

2020.09.18 VvV

Nem éreztem azt az átütő erőt, amelyet az ember egy Morgan Freeman és John Cusack főszereplésével készült filmtől várna. Lehetett volna izgalmasabb a története.

2018.12.24 indingo

A neves szereplő ellenére is nagyon középszerű a története, helyenként erőltetett jelenetekkel.

2018.12.06 harnas1207

Egyszer nézős kalandfilm, ismert színészekkel, akik semmit nem tesznek hozzá a filmhez. Szombat esti családi filmnézéshez tökéletes.

2019.01.05 Bazzzsi

A baj vele, hogy nagyon kiszámítható. A gonosz megjavul a végére, persze. Többet vártam tőle.

2019.03.26 Timcsi

John Cusack viszi a filmet. Jó a története, lendületes és egy percre se ül le a sztori.

A filmet Bulgáriában és az Egyesült Államokban forgatták. Szerző: dulkap

Megan Dodds testdublőrt használt a meztelen jelenetéhez. Szerző: dulkap