Karácsony

Karácsony

Noel

Egymástól merőben különböző személyiségek keresik a megértést és a könyörületet karácsony idején. Rose középkorú, elvált nő, akinek az édesanyja kórházban van, előrehaladott Alzheimer-kórban szenved. Rose szeretne mégegy lehetőséget kapni, hogy elmondja neki, mennyire szereti, ám az anyja már nem ismeri meg. A rendőrtiszt Mike egy pincér rögeszméjének célpontja lesz. Artie meg van győződve arról, hogy Mike az ő néhai feleségének a reinkarnációja. Mellesleg Mike a szép Ninát készült elvenni, de úgy tűnik, hogy a féltékenysége szétzilálja a kapcsolatukat.

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Kanada
Premier (HU): 2005.12.01.
Alan Arkin
Susan Sarandon
Susan Sarandon

2017.04.29 duhaj

Nagyon gyenge forgatókönyv, amit valami módon a castingal próbáltak meg ellensúlyozni. A történet szerintem egészen sablonos, pont olyan, mint minden második film ebben a témában. Nem mondom nézhetetlennek, de teljesen időpocsékolásnak éreztem a filmet.

2015.11.24 S.Marika

Rég láttam már ezt a filmet,de még most is tetszik. A legnagyobb előnye a filmnek a több szálon futó cselekmény,jól lehet követni minden eseményt. Igazi kis Karácsony közeli film,gyönyörű és megható.

2015.06.29 feri1

Én csak Robin Williams miatt néztem meg a filmet, és ő nem is okozott csalódást, ennek ellenére a film teljesen kong az ürességtől. Még egyszer biztos, hogy nem tudnám megnézni, mert egyszerűen nincs hangulata a történet pedig gyenge.