Rejtélyes jég

Katla

2022.06.21 betegphiu

Zseniális

Régóta kerestem már egy olyan sorozatot, ami hasonlít a Darkra. Évekig hiába. Voltak olyanok, amik hozogatták a thriller, sci-fi, horror feelinget (The OA, Devs, Utopia), de ez most nagyon betalált. A negyedik résztől úgy bepörög, hogy csak kapkodod a fejed. Jók a szereplők, nagyon jól játszanak. Hiteles, mély, nyomasztó az atmoszféra végig. Fordulatos, izgalmas, néhol ijesztő. Nagyon várom a második évadot.

2022.01.15 Clairette

Szuper sorozat

Nagyon jó sorozat az utolsó rész nehezen megemészhető jeleneteivel. Életvidám és depressziós emberkéknek nem ajánlott! Nem örülnék a folytatásnak, attól félve, hogy úgy elrontják, mint pl. az Érkezés a sötétségbe című sorozatot - amennyire jó volt az első évad, annyira rossz a második. Ez nekem olyan szép kerek lett ezzel a befejezéssel, persze egy folytatás is hozhat meglepetéseket, csak nem mindegy, milyet. A lányok apját kívéve jók voltak a szereplők, de külön kiemelném a kiskölyök alakítását, ami szerintem szenzációs volt!

2021.11.16 Péter Fazekas

Kellemes csalódás

Nagyon tetszett.

2021.06.18 István

Ügyesen vegyíti a sci-fi és thriller műfajokat, valamint helyenként vicces is és az is betalál. Nagyon remélem, hogy lesz második évad.

2021.06.17 emiel

A történetet mintha nagyon elhúznák, szerintem szükségtelenül, viszont ennek ellenére nagyon élveztem a sorozatot.