Kegyetlen játékok

Cruel Intentions

2024.02.25 Schumy1

Elég egyedi volt, s új akkoriban, legalábbis nekem. Az ilyen tini drámák mindig is bejöttek. Szereplőgárda jó, főleg Sarah Michelle Gellar játéka tetszett nagyon.

2017.05.03 indingo

Remek film imádom, bár nem mai darab. Nagyon jó karakterek vannak benne és a története is izgalmas. A végénél a szívem szakadt meg, de így volt tökéletes

Persze,itt is hozzácsaptak még két bűngyenge részt,de ez az eredeti. Jó film,és Gellar hozza a karaktert,bár ez mindenkire vonatkozik,de megnéztem,és annyi.nem kedvenc. Teljesen átlagos,semmi extra.

2018.02.18 ArpiHajdu és Réci

Lassan alapmű lesz

A kegyetlen játékok első része (vagyis tulajdonképpen az idétlen és szolgaian másoló folytatásokat nem is lehet komolyan venni, úgyhogy nevezhetjük az egyetlennek is) a 2000-es évek elején igazi kultfilmmé vált, amelyet szerintem első sorban annak kö... Teljes kritika

2019.09.25 ZeroHero

Hogy tetszik Bali a penzehes qrva anyadnak?

Kultikus es mara mar elmondhatjuk h korszakalkoto film, amely megalkotta/nepszeruve tette a tinithrillereket. Ahogy egyre idosodik az ember es latja ujra meg ujra, elveszti a bajat es a vonzerejet a tortenet, de meg mindig lehet rajta mosolyogni, szornyulkodni es hiaba nem annyira eros mar a sodras, mint anno amikor eloszor latta az ember, megis megeri a jatekidot raszanni.

2016.01.26 szaka123

A mai napig megállja a helyét. Nagyon jók sikerült ez a film, a sztori, az akkor még ismeretlen színészek, akik azóta már eléggé befutottak. Érdemes megnézni mindenkinek, a tiniktől a felnőttekig! :)

2016.04.11 Szilonka

Nagyon jó kis film, a trilógiából természetesen ez sikerült a legjobbra. Nagyon jók a szereplők, jó a történet, de kiszámítható. A vége is tetszett, bár szomorú. A két főszereplő ebben a filmeb jöttek össze.

2018.09.25 Norbert93

Ez a Sarah M. Gellar eszméletlenül jól adja az ördögi, manipulatív, de lelkileg gyenge és instabil nőszemélyt, akinek a hálójából senki sem menekül. Alakítások tekintetében Reese Witherspoon sem szégyenkezhet, kiváló jellemfejlődést láthattunk tőle. ... Több

2019.03.31 Csillagpor

Nagyon jó ütős film. Eredetileg Sarah Michel Gellar miatt néztem meg, de rá kellett jönnöm, hogy csupa remek színész játszik még benne. Érdekes cselszövési hálót figyelhetünk meg. Jó, kicsit beteges néhol, de éppen ettől lesz érdekes egy történet. Nem egy tipikus happy end történet, de így is jó a lezárása.

2022.03.11 Lóri Ádámcsik

Kegyetlen tinik

Nagyon jó szereposztással, a 90-es évek legvégéről egy tini dráma. Már-már klasszikusnak is mondható.

2019.06.01 kevelin

reese egyik legjobb filmje manapság egy ilyen filmet leforgatni nem lenne nagy dolog de szerintem akkor ez még egy merész húzásnak számított. azt is nemrég tudtam meg hogy ez egy filmadaptáció 3. feldolgozása. nekem nagyon tetszett

2015.05.04 Milanman

Nyilván a "Veszedelmes viszonyok" az alapmű legzseniálisabb feldolgozása, de a "Kegyetlen játékok" is ugyanarra a fantasztikus történetre épül, ráadásul teszi mindezt úgy, hogy korának fiataljaihoz próbál szólni. Nem egy mestermű, én mégis nagyon szeretem, mert ügyes és működik.

2019.01.18 Bizsu82

Laza, könnyed film. Számomra mindenképpen szórakoztató volt. Tetszett a színészek alakítása, a fordulatok és a sztori is. Átlaghoz képest jobb film.

2023.11.16 Diabolus

Mai napig megállja a helyét

Nem tudom megmagyarázni, miért az egyik kedvenc filmem. De egy jó kis történetet kapunk, szenvedélyes szereplőkkel, a két testvér rivalizációja, az egész film szókimondósága engem magával ragadott.