N/A

A búra alatt - Kezdődjék a játék!

Under the Dome - Let the Games Begin
Képek
Videók

EPIZÓDINFÓ

Forgatókönyvíró: Brian K. Vaughan, Stephen King
Premier: 2013.08.26.

2023.05.02 Yosihiro

1. évad 10. rész A kis búra beindul

Ebben a részben konkrétumokat kapunk. Nagy Jim ismét elkövet egy gyilkosságot és cserbenhagyást. Barbie harcol Maxie-ért, de a végére már nem akar neki dolgozni. Szerintem annyira szereti Juliát, hogy most bevallja neki az igazat, ami meg is történik, de Julia új információkat talál Lindával a Bank széfjében. Új szereplő Agatha Maxie édesanyja, aki fontos dolgokat mond el Nagy Jimnek, de végül meghal. James és a fiatalok megnézik a festményt és kiderül a fiú a negyedik kéz tulajdonosa. A tojásnál Dodee is megjelenik mert követi a fiatalokat és megpróbálja megérinteni, de megég a keze és végül a fiatalok viszik a korházba. Végül a tojásnál kipróbálják és működik. Csillagképek jellenek meg, de vajon mit jelenthet mindez? Most aztán igazán érdekes információkat kapunk, sőt, Nagy Jim is felfedi Maxie titkait és Barbie is rendezi vele a számlát. Az ifjú Jimi azaz James olyan mintha nem lenne már őrült és tényleg csak a búrára való hatás amit őt is vezérli. Linda és Julia nyomozás a a kalap és a kulcs érintésével máris olyan információkat tudnak meg a városról emberekről amiről nem is álmodtak. Mindezek a titkok rejtélyessé teszik a sorozatot és most az érzelem szorul háttérbe. valahol a néző hullámoztatva van és főleg a kíváncsiság az ami a nézőt leszögezi a sorozathoz. üdv Yos