Larry Crowne

Mayflower657   2020. 06. 07.

Nagyon jó

Személy szerint nekem ez az egyik legkedvesebb filmem, sokszor láttam már. Igaz, hogy mondhatják rá, hogy sablonos és a többi. Nekem azért tetszik, mert erősen motiváló. Kirúghatnak, hiteled van, momentán rossz a sorod, de ha okos vagy, ki tudsz jönni ebből pozitívan. Na, nem feltétlenül úgy, ahogy a filmben... hanem bárhogy. Sablonos vagy sem, egyszerű vagy sem, én szeretem ezt a filmet!

hsanya182   2020. 02. 16.

Avagy egy korosodó férfi újra aziskolába tini lehet :)

Kellemes kis cuki film, túlságosan idealizált szereplőkkel. Munkahelyen hiába vagy a legjobb simán kirúghatnak bármilyen ürüggyel... akkor sincs semmi veszve mert beiratkozhatsz suliba és ott zajlik csak az igazi élet. Aranyos film, semmi elgondolkodni való töltettel, többre számítottam, egynek elment. A retorika óra tetszett a legjobban, amilyen szigor volt, Julia Roberts jól alakította a szereoét.

mamiéstöti2   2018. 12. 07.

A film legfőbb mondanivalója talán, hogy bemutassa milyen, amikor az évek óta elnyomott érzelmek felszabadulnak és önfeledten mehetünk az élettel szembe.

indingo   2019. 05. 04.

Írta, rendezte, főszereplő Tom Hanks. Helyes és érzelmes kis film, voltak benne szép gondolatok, de sokkal jobb filmjei is vannak Hanksnak.

Yosihiro   2018. 01. 14.

Egy újabb szuper párosítás és egy újabb remek alakítás. A történet maga nem kiemelkedő de jól sikerült. Nekem a 90-es éveket idézte és a végén remek volt a zenei váladutás. Csak ajánlani tudom remek kikapcsolódás.

Lonka   2019. 08. 20.

Tom Hanks nagyon jól hozza a jelentéktelen, kis lúzer karaktereket. Helyes film, sok érzelemmel és egy csipetnyi humorral.

petraszab   2019. 05. 17.

Tom Hanksnak jól állnak a furcsa karakterek. Helyes romantikus kis film. Imádtam benne a két főszereplőt.

Julia Roberts
Tom Hanks
Julia Roberts
Tom Hanks
Gugu Mbatha-Raw
Wilmer Valderrama

Bryan Cranston a forgatás előtt elment egy fogfehérítésre, hogy a nézők elhiggyék, hogy ő a tökéletes mosolyú Julia Roberts férje.

Tom Hanks és Julia Roberts korábban a Charlie Wilson háborúja című filmben szerepeltek együtt.

A film sztorija Tom Hanks egyik barátjának, Jim Chandler életén alapszik.

Rita Wilson, Tom Hanks felesége, valamint a lányuk, Chet Hanks is szerepel a filmben. Utóbbi egy pizzafutárt alakít.

Tom Hanks nemcsak a film rendezője és főszereplője volt, hanem a producere és társírója is.