Last Vegas

Last Vegas

2016.05.09 deneslau

Ütős, poénos, igazi kikapcsolódás, Hollywood legnagyobb neveivel, jó rendezéssel, és nagyszerű jelenetekkel. Nagyon jó a színészek közötti összhang és az egész film hangulata. Eltalálták a befejezést is. Szórakoztató film.

2015.06.16 cunci

Nem volt rossz film, nem egy nagy durranás, kicsit többet vártam eleinte, már csak a sok nagy név miatt is. A főszereplők "kihozták" a filmből azt, amit lehetett, sokfilmes tapasztalatukat itt is jól tudták kamatoztatni. A történetvezetés igazán jól ... Több

2017.09.19 veresszsoltika

Klassz, vicces, üdítő film eszméletlen jó karakterekkel , színészekkel. Élveztem a filmet az elejétől a végéig. Jó kikapcsolódás volt, feledhetetlen élmény :)

2016.07.04 Pock

Mind a négy főszereplő színész jól alakít benne kora ellenére. Nagyon profik, hozzák a megszokott formájukat. Poénosak és hitelesek. Pörgős, végig szórakoztató film.

2015.05.23 inemeth

Walken és Al Pacino nagyon jók benne, zseniálisak a színészek. Volt sztori, dráma és meglepően sötét, abszurd humor is. Vicces, pörgős, mégsem hagy mély nyomot.

2017.07.04 gerda

Ez a film tele van neves színészekkel, jó kis történet de engem annyira nem varázsolt el. Nincsenek benne igazán jó poénok, néhol kicsit unalmassá is válik a film számomra.

2015.05.05 Henczi

Azon kívül, hogy egyes részek vontatottnak tűntek, lehettek volna pörgősebbek, egy nagyon jól összerakott film, amiben minden szereplő egy-egy egyedi karakter. Érdemes megnézni!

2015.03.24 szafffy

A színészek miatt vártam többet a filmtől. Sokat lehet rajta nevetni, de nem az a tipikus felejthetetlen vígjáték. Egyszer azért érdemes megnézni. Könnyed, vicces film.

2016.10.16 kernernoemi

A híres színészek ellenére nem tetszett a Last Vegas, mert erőltetettek benne a viccek és a megnyilvánulások. Nincsenek maradandó jelenetei és emlékezetes pillanatai. Nem fogom újranézni...

2016.12.12 Maxima

Nagyon jól összehozták ezt a filmet. Végig humoros, szórakoztató, cselekményes. Jó színészi válogatás, profin alakítanak a korosodó színészek. Jó a humora.

2016.08.31 Nnoorraa

A szakmailag profi színészek tehetsége megmutatkozik ebben a filmben. A korosodó színészek nagyon aktívak, hozzák a formájukat, végig cselekményes és vicces a film.

2016.11.22 csocsicsoda

A Másnaposok után csak idők kérdése volt, hogy mikor lépik meg a papás verziót. Helyes volt a története és a szereposztás is kiváló.

2015.10.31 katalin19

A szó szó szoros nyugdíjas film. LMFO zenétől kezdve Las Vegasig toppon van a film. A régi kis csapat össze gyűlik és szórakoznak egy nagyot ;) Az amerikaikban ez a jó hogy tudnak szórakozni. Hatalmas fantázia világukkal mindent visznek.

2015.10.20 Pillcsi

Tökéletes film a barátságról. Nagyon szeretem ezt a filmet! Már többször láttam, és valószínűleg meg is fogom újra nézni. Azt azért sajnálom,hogy ebben a filmben is felfedezhető hogy mintha már láttam volna hasonló filmet és azt próbálnák leutánozni,elég sokszor azt éreztem,hogy ez nem a másnaposok film!?