Last Vegas

Last Vegas

2024.01.13 drg0602

Nagyon tetszett ez a film, szuper jó színészi teljesítmények, nagyon jó történet, borzasztóan profi rendezéssel és sok-sok humorral. Imádtam benne a párbeszédeket! Nagyon kellemes történet, lenyűgöző színészekkel és színészi teljesítményekkel! Egy va... Több

2017.08.17 mamiéstöti2

Parádés a szereposztása ennek a kissé kliséken alapuló filmnek, de ez se javítja fel annyira. Néhol elnevettem magam, de a poénokkal spóroltak szinte végig.

Tanmese az öregkori életről,barátságokról,megbocsájtásról.A prímet nálam már megint Freeman,De Niro,és most Michael Douglas viszi.Kline szerintem kissé háttérbe szorul,bár gondolom a forgatókönyv szabályai szerint!Aranyosak,házzsártosak,morognak,doho... Több

2019.08.17 indingo

Helyes, humoros film a barátságról, elmúlásról, vágyakról. Remek színészgárdát sikerült megnyerni maguknak a készítőknek, nem semmi csapat.

2017.08.17 Deku

Hatalmas film lett, Robert De Niro kétségtelenül nagyon jópofa színész. Remek volt a színészi gárda és persze a poénok is nagyon ügyesen elvoltak találva benne.

2021.11.26 elekm90

A star power nem elég

Egy oké komédia, számomra nem több annál. Persze aranyos, meg jó érzés egy filmben látni négy ilyen színészt, de ha ettől eltekintek, akkor bizony eléggé sablonos "limonádé" filmecske (kb. hasonlót éreztem a 2017-es "Vén rókák" esetében is).

2018.11.29 Berto49

Öreg ember, nem vén ember

Ilyen szereplőgárdával művészet nem kiemelkedő filmet készíteni. Mégis sikerült! Ki kell emelni, hogy nem a színészeken kell elverni a port, hanem a forgatókönyv silány voltán. Négy sokkal jobb napokat látott és kiváló filmek szereplői, manapság pedig öregedő férfisztárok; M. Douglas, De Niro, M. Freeman és K. Kline gyerekkoruk óta barátok. A fiatalos Douglas hetvenévesen házasságot tervez, ezért legénybúcsút rendeznek Vegasban. Nem olyan ízléstelen, mint a „Másnaposok”, de nem igazán jó film, tipikusan az „oké, elmegy” kategória. M. Freeman ebben a filmben végre nem a szokásos mufurc figurát alakította, néha még nevetett is!. Kár, hogy a színészek is öregszenek, de mit lehet tenni, ők is emberek.

2018.04.10 Szilonka

Vígjátéknak vígjáték, bár egy két poénon kívül azért nem röhögtem magam halálra. A szereposztása figyelemfelkeltő így jobban eladható. Kicsit az elmúlásról szólt nekem.

2017.10.21 Bazzzsi

Ízléses humorú film, ahol nem a gusztustalanságra mennek rá, mondjuk nem is olyan karakterek a színészek. Jó volt együtt látni a nagy öregeket.

2016.05.09 TomÁcs

Nekem tetszett a film 1x-2x meg lehet nézni. Van benn egy kis báj, bizony elmúlik a fiatalság, de öreg ember nem vén ember. Voltak benne kellemes poénok is.

2016.05.23 VvV

Kellemes film, sokkal gyengébbre számítottam. A poénok jók voltak. Nekem az elmúlás jutott róla eszembe.

2017.07.22 Lonka

Michael Cain nekem picit hiányzott a filmből. A története helye és humoros, nem egy gyilkolászós fajta, nem kell túlkombinálni a dolgokat. Kifejezetten tetszett, hogy idősek állnak a középpontban.

2017.12.09 Greeta

Ahhoz képest, hogy négy öreg pacák áll a középpontban volt a filmben löket. Kedves film, nem tolakodóak humora és kedvelhetőek a figurák benne.

2016.06.21 Timcsi

Élvezetes film, nem túl egyedi, de eléggé szórakoztató és a szereplőket is kiválóan válogatták össze.