Last Vegas

Last Vegas

2015.05.06 Szeky

Szerintem ez egy nagyon vicces és szórakoztató film. Az öregek ahhoz képest, hogy fél lábbal már a koporsóban vannak - és ez elég sokszor témája is a filmnek -, elég dinamikusan játszanak. Hatalmas színészek, akiket még nem láthattunk ehhez hasonló s... Több

2015.03.24 Akodako

Kiváló szereplőket szedtek össze, akik nagyon jól alakítanak még így idős fejjel is. Szórakoztató, jó viccekkel, poénos részekkel teli. Talán egy-két résznél éreztem, hogy kicsit vontatott volt, de összességében tényleg szórakoztató.

2016.09.16 Vviktor

Nagyon jól alakítanak a filmben a színészek idős koruk ellenére. Lendületesek, hozzák a formájukat. Pörgős, cselekményes vígjáték, amiben vannak fordulatok.

2017.01.07 vesztingerkitti

Nem volt ez annyira tuti film mint ahogyan beharangozták. Hiányoztak a nagy poénok és jelenetek. Hiába a jó színészek, ha ennyire sablonosak és gyenge a játékuk. Szerintem ez egy tucat film....

2015.06.20 Kellangy

Nagyon jó szereposztás, poénos film, jó a történet, de mégis végigvonul rajt az elmúlás, hogy miképpen éljük meg életünk hátralevő részét. Elgondolkodtató mindenképp érdemes megnézni.

2016.04.06 Panda

Nagyon jó humorú, poénos film, amiben nagyon jól alakítanak az idős színészek, hozzák a formájukat. Egy valóban szórakoztató, akár többször is nézhető vígjáték.

2016.08.18 Macika

Nagyon jól alakítanak benne az ismert, már idős színészek. Igazán pörgős, kellemes , jó humorú film, ami jó szórakozást, kikapcsolódást nyújtott a moziban.

2015.08.26 csongi888

Remek alkotás! Könnyed humor, kitűnő színészi alakítások, mondandó, életszerűség! Ezekkel jellemezhetném ezt a szenzációs színész ikonokkal játszatott, kellemes kikapcsolódást nyújtó, érzelmekkel teli mozgókép felvételt!

2015.03.30 Helgus

Hát, ebből rendesen kihozták a minimumot. Ezek a holivúdi ikonok mindannyian játszottak már gyenge filmekben, ők sincsenek beoltva ez ellen. Ez viszont szánalmas. Nem is nagyon értem, mi akart lenni. Filmkészítéshez ugye még mindig kell forgatókönyv?

2018.01.04 Dius0520

Kellemes kis film, és annyira jó együtt látni benne ezt a színész gárdát. :) Jól összerakták, megszerettem.

2016.02.21 zsfarkas

A színészek listáját olvasva nagyra tettem a mércét és nem okozott csalódást. Nagyon jól felépített történet, a színészek hozták az elvártat. Nagyszerű példája az igaz barátságnak.

2015.12.10 Bius

Erőltetett Másnaposok film utánzat.Nekem nem tetszett,pedig a színeszek amúgy más filmekben általában jók de valahogy itt nem áll jól nekik ez a fiatalos,rugjunk ki a hámból szerep.

2016.07.24 byebyepuppy

Többet is ki lehetett volna hozni a filmből, de szerintem nem ez volt a cél, egy könnyed vígjáték, ikonikus színészekkel adva. Jó film, egyszer simán nézhető, a színészek lazán eljátszoták azt amit rájuk adtak szerep, így nem csalodunk senkiben. Összeségében egy jó de könnyen felejthető filmet lát az ember.

2015.04.29 NeoLinda

Tele van humorral, vicces etűdökkel, de néha teljesen kiborító látni ezeket a nagy színészeket ennyire lealacsonyodni. Konkrétan Robert DeNiro... mit keres egy ilyen vígjátékban? Amúgy jó a film, csak a színészek régen mások voltak :( .