Last Vegas

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Parádés a szereposztása ennek a kissé kliséken alapuló filmnek, de ez se javítja fel annyira. Néhol elnevettem magam, de a poénokkal spóroltak szinte végig.

indingo   2019. 08. 17.

Helyes, humoros film a barátságról, elmúlásról, vágyakról. Remek színészgárdát sikerült megnyerni maguknak a készítőknek, nem semmi csapat.

Deku   2017. 08. 17.

Hatalmas film lett, Robert De Niro kétségtelenül nagyon jópofa színész. Remek volt a színészi gárda és persze a poénok is nagyon ügyesen elvoltak találva benne.

Berto49   2018. 11. 29.
Öreg ember, nem vén ember

Ilyen szereplőgárdával művészet nem kiemelkedő filmet készíteni. Mégis sikerült! Ki kell emelni, hogy nem a színészeken kell elverni a port, hanem a forgatókönyv silány voltán. Négy sokkal jobb napokat látott és kiváló filmek szereplői, manapság pedig öregedő férfisztárok; M. Douglas, De Niro, M. Freeman és K. Kline gyerekkoruk óta barátok. A fiatalos Douglas hetvenévesen házasságot tervez, ezért legénybúcsút rendeznek Vegasban. Nem olyan ízléstelen, mint a „Másnaposok”, de nem igazán jó film, tipikusan az „oké, elmegy” kategória. M. Freeman ebben a filmben végre nem a szokásos mufurc figurát alakította, néha még nevetett is!. Kár, hogy a színészek is öregszenek, de mit lehet tenni, ők is emberek.

Szilonka   2018. 04. 10.

Vígjátéknak vígjáték, bár egy két poénon kívül azért nem röhögtem magam halálra. A szereposztása figyelemfelkeltő így jobban eladható. Kicsit az elmúlásról szólt nekem.

Mary Steenburgen
Jerry Ferrara
Mary Steenburgen
Jerry Ferrara
50 Cent
Romany Malco

A forgatást 2012 novemberében kezdték Las Vegasban, majd november végétől Atlanta városában folytátták Georgiában.

(ps)

A filmben Archie a U.S. Airforce egyik veteránja. Érdekesség, hogy Morgan Freeman, aki a karaktert alakítja, szintén itt szolgált. A filmben látható fiatalkori fényképek valóban Freemanről készültek, amikor még a légierőnél szolgált.

(ps)

A film eredetileg R besorolású (18+) lett volna az USA-ban, de a filmeseknek sikerült kilobbizni a PG-13 (13 éven aluliaknak nem ajánlott) besorolást.