Mary Steenburgen
Mary Steenburgen
Jerry Ferrara
50 Cent
Romany Malco

Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) és Sam (Kevin Kline) gyermekkoruk óta jó barátok. Amikor Billy, az örök agglegény úgy dönt, hogy megnősül, a csapat Las Vegasba megy, hogy korukat meghazudtolóan jól érezzék magukat. Miután megérkeznek, azzal… Több

Premier (HU): 2013.10.31.

2024.01.13 drg0602

Nagyon tetszett ez a film, szuper jó színészi teljesítmények, nagyon jó történet, borzasztóan profi rendezéssel és sok-sok humorral. Imádtam benne a párbeszédeket! Nagyon kellemes történet, lenyűgöző színészekkel és színészi teljesítményekkel! Egy va... Több

2017.08.17 mamiéstöti2

Parádés a szereposztása ennek a kissé kliséken alapuló filmnek, de ez se javítja fel annyira. Néhol elnevettem magam, de a poénokkal spóroltak szinte végig.

Tanmese az öregkori életről,barátságokról,megbocsájtásról.A prímet nálam már megint Freeman,De Niro,és most Michael Douglas viszi.Kline szerintem kissé háttérbe szorul,bár gondolom a forgatókönyv szabályai szerint!Aranyosak,házzsártosak,morognak,doho... Több

2019.08.17 indingo

Helyes, humoros film a barátságról, elmúlásról, vágyakról. Remek színészgárdát sikerült megnyerni maguknak a készítőknek, nem semmi csapat.

2017.08.17 Deku

Hatalmas film lett, Robert De Niro kétségtelenül nagyon jópofa színész. Remek volt a színészi gárda és persze a poénok is nagyon ügyesen elvoltak találva benne.

A forgatást 2012 novemberében kezdték Las Vegasban, majd november végétől Atlanta városában folytátták Georgiában.Szerző: ps

A filmben Archie a U.S. Airforce egyik veteránja. Érdekesség, hogy Morgan Freeman, aki a karaktert alakítja, szintén itt szolgált. A filmben látható fiatalkori fényképek valóban Freemanről készültek, amikor még a légierőnél szolgált.Szerző: ps

A film eredetileg R besorolású (18+) lett volna az USA-ban, de a filmeseknek sikerült kilobbizni a PG-13 (13 éven aluliaknak nem ajánlott) besorolást.Szerző: ps

A főszerepekben látható színészek valamennyien elnyerték már az Oscar-díjat.Szerző: ps