Sanyi   2020. 08. 26.

Vannak ugyan hiányosságai, de összességében egész tisztességes akciófilm, nekem bejött ez a sztori.

hunluke   2020. 08. 25.

Egy akciófilmtől ennél azért több izgalmat várnék, a cselekménye teljesen érdektelen és kaotikus, mintha egy befejezetlen forgatókönyv-vázlat alapján készült volna.

Csaba   2020. 08. 16.

Na, egy ilyen pörgős kis akciófilmr már rég szükségem volt. Nincs semi sem túlspilázva, ami a sztorit illeti. Engem személys szerint nagyon ki tudott kapcsolni, így mindenkinek csak ajálani tudom, aki kedveli a műfajt!

macuska   2020. 08. 11.

Bárhogy is nézem, ez eléggé középszerű film. Szinte semmi új a nap alatt, és nem tagadom, hogy egyszer simán meglehet nézni, de sajnos ennél nem több. De igazából, nem is ígér túl sok mindent...

Anna Butkevych