Sötét múlt (2022)

Blacklight

Emmy Raver-Lampman
Claire van der Boom
Liam Neeson

Sebes Gábor   2022. 06. 05.

Elképesztő

Úgy látszik, az amerikaiak sportot űznek abból, hogy futószalagon állítsák elő a krimiket. Ez még nem lenne baj, de csak panelek jutnak eszükbe. Abból is az egyszerűbbek. A végtelenségig unalmas forgatókönyv, giccses párbeszédek és szupergyenge akciójelenetek. Megnézését egyszer sem javaslom. Liam Neeson egykoir kedvelt színészem, mostanság átment akcióhősbe. Öreg már, nagyon lerobbant kinézete van, jobb lenne olyan szerepet kapnia, ahol nem kell futni. Nagyon rossz film.

HE7EDIK   2022. 04. 22.

Annyira unalmas és vontatott, hogy végig sem bírtam szenvedni. Újra megtudhatjuk, az USA-ban bizony olyan szervezetek működnek, amiknek csak a hatalom számít. Pfff. A csúcs az volt, amikor Neeson felpofozta az egyik zsoldost, és azt mondja neki, ebből elég... Szóval, ilyen színvonalra kell számítani.

Lóri Ádámcsik   2022. 03. 21.

Közepes

Lassan-lassan Nicolas Cage szintjét fogja megütni Liam bácsi.

freeman   2022. 04. 21.

király film.

Ez az Unknow (Ismeretlen férfi) (2011) után a második olyan film, amiben Liam Neeson a "jófiú" és Aidan Quinn a "rosszfiú" karakterét alakítja.

(Curacao86)

Liam Neeson és Aidan Quinn negyedik közös filmje. Eddigi munkáik: The Mission (1986), Michale Collins (1996), Unknow (Ismeretlen férfi) (2011).

(Curacao86)

Mark Williams és Liam Neeson harmadik közös filmje.

(csd)

Nick May első alkalommal dolgozott forgatókönyvön.

(csd)