61% 101 szavazat
Vélemények

Sötét múlt

Blacklight

 Több
Filmadatlap
10
Vélemények (10)
29
Szereplők (29)
70
Képek (70)
2
Videók (2)
4
Érdekességek (4)
Díjak
Filmkritika
8
Cikkek (8)
Fórum

Vélemények (10)

Írj véleményt
 
2025.08.06 Antal

legújabb vélemény

Nézhető

A film nézése közben rájöttem, hogy én ezt már láttam. Csakhogy semmire nem emlékszem belőle. Szóval, ez egy felejthető film. Újra végignéztem. Megint. Az elejétől a végéig, mint annak idején. Sok-sok hibája ellenére nézhető filmnek tartom.

0
 
2022.04.22 HE7EDIK

A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!

Annyira unalmas és vontatott, hogy végig sem bírtam szenvedni. Újra megtudhatjuk, az USA-ban bizony olyan szervezetek működnek, amiknek csak a hatalom számít. Pfff. A csúcs az volt, amikor Neeson felpofozta az egyik zsoldost, és azt mondja neki, ebből elég... Szóval, ilyen színvonalra kell számítani.

1
 
2025.01.03 SaSa

Mélyrepülés

Liam N.-nak voltak jó filmjei. Jól állt neki a romantikus és a kemény fickós szerep is. Mára nagyon megfakult az egykori fénye. Szerintem nem kéne már ezt a vonalat erőltetnie. A film roppant olcsó eszközökkel dolgozik. Fájdalmasan ostoba dialógusok,... Több

0
 
2022.03.21 Lóri Ádámcsik

Közepes

Lassan-lassan Nicolas Cage szintjét fogja megütni Liam bácsi.

1
 
2022.10.27 Zsolt Szabó

Kiöregedő Neeson

A filmből egy dolog egyértelműen szembe tűnik, hogy Neeson kiöregedett az akciófilmek világából. Igaz, ami igaz, ennyi idősen én is szeretnék ennyire jól kocogni, mint ő a filmben. De sajnos látszik az egész filmen, hogy már nincs csúcsformában az eg... Több

0
 
2023.01.30 Fikatours_blogger

Egytucat

A film nézése közben az az érzése támad az embernek, mintha már látta volna korábban, pedig nem. Kár, hogy Liam Neeson az akciósztárok futószalagjára lépett, többre lenne érdemes.

0
 
2023.06.01 Török389133

Ezer ilyet láttunk már korábban.

0
 
2022.10.02 De Matt

Lehetne jobb

Nem rossz, de sok a sztereotípia benne. Nem tud igazán meglepni. Nekem Neeson az egyik kedvencem, de azt kell mondanom, hogy ez a film inkább csak átlagos, amolyan „ne gondolkodj túl sokat”-féle.

0
 
2022.04.21 freeman

király film.

1
 
2022.06.05 Sebes Gábor

Elképesztő

Úgy látszik, az amerikaiak sportot űznek abból, hogy futószalagon állítsák elő a krimiket. Ez még nem lenne baj, de csak panelek jutnak eszükbe. Abból is az egyszerűbbek. A végtelenségig unalmas forgatókönyv, giccses párbeszédek és szupergyenge akció... Több

0