Sötét múlt

Blacklight

2023.08.10 R9CK3R

Egy gyenge baromságra számítottam, eleve nem nagy elvárásokkal ültem le megnézni, de legalább nem lett rosszabb, mint vártam, már ez is valami! Én azt mondom, Liamben még van tehetség, van élet, van spiritusz, még bőven tud jó filmeket csinálni, csak... Több

2022.04.22 HE7EDIK

Annyira unalmas és vontatott, hogy végig sem bírtam szenvedni. Újra megtudhatjuk, az USA-ban bizony olyan szervezetek működnek, amiknek csak a hatalom számít. Pfff. A csúcs az volt, amikor Neeson felpofozta az egyik zsoldost, és azt mondja neki, ebből elég... Szóval, ilyen színvonalra kell számítani.

2022.03.21 Lóri Ádámcsik

Közepes

Lassan-lassan Nicolas Cage szintjét fogja megütni Liam bácsi.

2022.10.27 Zsolt Szabó

Kiöregedő Neeson

A filmből egy dolog egyértelműen szembe tűnik, hogy Neeson kiöregedett az akciófilmek világából. Igaz, ami igaz, ennyi idősen én is szeretnék ennyire jól kocogni, mint ő a filmben. De sajnos látszik az egész filmen, hogy már nincs csúcsformában az egykori akciósztárunk Liam Neeson. Ami érthető is! Mark Williams rendezővel viszont nem ez az első közös projektjük, az elmúlt években ők ketten szinte mindig együtt dolgoztak. A film története és menete lapos, lassú folyású. Ez nem lesz az a film, amit ha leülök a kanapéra, azt mondom rá, hogy akkor nézzük újra. Sajnos felejthető alkotás. Jó szerivel is 5/10.

2023.01.30 Fikatours_blogger

Egytucat

A film nézése közben az az érzése támad az embernek, mintha már látta volna korábban, pedig nem. Kár, hogy Liam Neeson az akciósztárok futószalagjára lépett, többre lenne érdemes.

2023.06.01 Török389133

Ezer ilyet láttunk már korábban.

2022.10.02 De Matt

Lehetne jobb

Nem rossz, de sok a sztereotípia benne. Nem tud igazán meglepni. Nekem Neeson az egyik kedvencem, de azt kell mondanom, hogy ez a film inkább csak átlagos, amolyan „ne gondolkodj túl sokat”-féle.

2022.06.05 Sebes Gábor

Elképesztő

Úgy látszik, az amerikaiak sportot űznek abból, hogy futószalagon állítsák elő a krimiket. Ez még nem lenne baj, de csak panelek jutnak eszükbe. Abból is az egyszerűbbek. A végtelenségig unalmas forgatókönyv, giccses párbeszédek és szupergyenge akciójelenetek. Megnézését egyszer sem javaslom. Liam Neeson egykoir kedvelt színészem, mostanság átment akcióhősbe. Öreg már, nagyon lerobbant kinézete van, jobb lenne olyan szerepet kapnia, ahol nem kell futni. Nagyon rossz film.

2022.04.21 freeman

király film.