Légió

Legion

2023.07.09 Observer

Többszöri újranézés után is zseniális alkotás. Aki egy kicsit is nyitott a pszichológiára, a belső utazásra, az elme kusza, csavarodott kreációinak megismerésére, és a mögöttes mozgató motívumainak egy szubjektív nézőpontból való megközelítésére, ann... Több

2017.04.10 indingo

Nagyon vártam a sorozatot, mert csupa jót olvastam róla. Imádom az ilyen témájú filmeket, de a negyedik rész után elkaszáltam, mert nagyon zavaros az egész.

2019.09.29 Ms. Akárki

Nagyon izgalmas sorozat, bár az elejént nagyon lassan indult be a cselekmény. Tipikusnak nem éppen mondható szerelmi történet a fő mozgatórugó. Imádom ahogy szépen lassan felfedi a belső külön személyiségét és ahogy a késítők játszanak ezzel. Érdekes... Több

2017.11.04 Bazzzsi

Számomra felfoghatatlan volt az az 5 rész, amit láttam, ezért felhagytam a nézésével. Nem értettem miről szól, azt igen ami a szemünk előtt játszódott, de a mögöttes tartalmat nem.

2022.05.17 taba

Zártosztály

Az emberi gondolkodásmódot, társadalmi sztereotípiákat boncolgató, spiritualizmussal átszőtt történetfolyam. A Marvel-féle X-Menhez sok köze nincs, a szürrealizmushoz annál inkább. Monty Python és Terry Gilliam rajongói minden bizonnyal értékelni fogják. A sorozat értelmezéséhez érett gondolkodásmód ajánlott. Marvel-fanok nyugodtan kihagyhatják.

2017.07.26 Lonka Nézhetetlen

Nem tudtam kivárni, hogy történjen valami kézzelfogható is a sorozatban, pedig általában bejönnek ezek a stílusú filmek. Itt annyira ugráltak a jelentek, hogy nem tudtam követni.

2017.12.30 Greeta

Négy részig bírtam. Addig nem sikerült kiderítenem, hogy miről is szól a sorozat, mi a célja, a mondanivalója ha van neki egyáltalán olyan. 2017 egyik legjobb sorozataként tartják számon.

Jessica Jones
2018
A periféria
Hol nézheted: Amazon Prime

2017.12.18 eszticickany

Nagyon színvonalas sorozat, imádtam a képvilágát. A főgonosz alapvetően eléggé röhejesen néz ki, de annyira eltalálták a hozzá tartozó hang és vizuális effekteket, hogy a végére már engem is kirázott a hideg a látványától. Alig várom a következő évadokat.

2018.04.24 Máté Biri

Különleges és egyedi, néhol kissé monoton

Először is a cselekmény nagyon lassan halad, de mégse fordul emellett vontatott unalomba, amit az elgondolkodtató "Mindfuck" stílusának köszönhet a sorozat, mivel folyton ad valami gondolkodni valót a nézőnek, valami kapaszkodót, amiből gondolhatja h... Teljes kritika

2017.02.13 Stiff

Bírom a szuperhősös sorozatokat, kíváncsian várom, ebből mi fog kisülni. Eddig csak közepes, általában az epizódok utolsó tíz perce csak az, ami érdekes. simán elég azt megnézni belőle.

2018.09.06 Sandor Hajnaczky

Elképesztő zseniális!!