A küzdők

Les combattants

2016.05.05 irodalmialkotas

Ilyen címmel nem feltétlenül romantikus vígjátékra számít az ember, pedig A küzdők nagyon is ebbe a műfajba tartozik, még ha nem is zsánerének tipikus képviselője.

2015.09.04 Quinlan

Azt hiszem ilyet is ritkán csalódik az ember. Teljesen azzal az érzéssel ültem le a film elé, hogy na végre, valami értelmes izgalmas kis csodában lesz részem. Hát nem lett. Ekkora csalódás nem mostanság ért. Ha lehetne 0 pontot adnék.

2015.08.02 jazzy

Én alapjáraton nagyon bírom a francia filmeket, és ebben sem kellett csalódnom. Komoly történet, erős mondanivaló és ezekhez méltó alakítások. Mostantól biztosan figyelni fogom a rendező munkásságát.

2015.03.31 feri921219

Az előzetesből nem tünt nagy duranásnak. De megnéztem és pozitívan csalódtam benne :) Remek szerelmi történet, remek alakítás :) 8/10

2015.03.21 klaumau

Én nem vagyok oda a francia filmekért, de ez most bejött. Sőt, az egyik kedvenc filmem lett. Sok érzelem, jó színészi játék, jó szívvel tudom ajánlani.

2015.03.05 mona80

egyszer nézhetö film annyira nem rossz

2015.03.17 Ates

Egy jó kis szerelmi történet ami ellen nem lehet tenni, megtörténik az életben is! Gratulálok a rendezőnek Thomas Cailley-nek és a szereplőknek!