A küzdők (2014)

Les combattants

Kevin Azais
Kevin Azais
Adele Haenel

irodalmialkotas   2016. 05. 05.

Ilyen címmel nem feltétlenül romantikus vígjátékra számít az ember, pedig A küzdők nagyon is ebbe a műfajba tartozik, még ha nem is zsánerének tipikus képviselője.

Quinlan   2015. 09. 04.

Azt hiszem ilyet is ritkán csalódik az ember. Teljesen azzal az érzéssel ültem le a film elé, hogy na végre, valami értelmes izgalmas kis csodában lesz részem. Hát nem lett. Ekkora csalódás nem mostanság ért. Ha lehetne 0 pontot adnék.

feri921219   2015. 03. 31.

Az előzetesből nem tünt nagy duranásnak. De megnéztem és pozitívan csalódtam benne :) Remek szerelmi történet, remek alakítás :) 8/10

jazzy   2015. 08. 02.

Én alapjáraton nagyon bírom a francia filmeket, és ebben sem kellett csalódnom. Komoly történet, erős mondanivaló és ezekhez méltó alakítások. Mostantól biztosan figyelni fogom a rendező munkásságát.

klaumau   2015. 03. 21.

Én nem vagyok oda a francia filmekért, de ez most bejött. Sőt, az egyik kedvenc filmem lett. Sok érzelem, jó színészi játék, jó szívvel tudom ajánlani.

mona80   2015. 03. 05.

egyszer nézhetö film annyira nem rossz

Ates   2015. 03. 17.

Egy jó kis szerelmi történet ami ellen nem lehet tenni, megtörténik az életben is! Gratulálok a rendezőnek Thomas Cailley-nek és a szereplőknek!

A küzdők méltán nyerte el Cannes-ban a FIPRESCI-díjat: folyamatos nevettetés mellett tesz fel alapvető kérdéseket a fiatalok útkereséséről, a lázadás mibenlétéről és a felnőtté válás nehézségeiről. több»