Lesz ez még így se!

As Good as It Gets

2023.08.27 Ergit

Hogyan szeressen valakit, aki nem igazán tud szeretni? Erre válasz ez a film.

2016.04.22 Loborg

Az egyik legjobb ilyenfajta vígjáték, Jack Nicholsonnak pedig nagyon jól áll ez a szerep , brillírozik benne, a vígjátékjai közül ez marad már szerintem a leginkább ismert (drámaiben legyűrhetetlen ugye a Száll a kakukk...). Többször is láttam már.

2018.01.25 Bob

Mindkét Oscar díjat megérdemelte a film. A filmet megnézve élvezetes és egyben jó kihívás lehetett Jack Nicholsonnak eljátszani ezt a szerepet. A film az alapművek közé tartozik. Nagyon szórakoztató romkomról van szó, drámai jelenetekkel.

2019.06.18 iq.csabi

Brutálisan jó! Minden megvan ebben a filmben, kiskutya, meleg, afroamerikai, szerelem. Vicces de mégis fájó. Fantasztikus!

2015.06.02 Laci000

Nekem nagyon tetszett ez a film. Iszonyatosan jókat lehet rajta röhögni, és amit Jack Nicholson alakít, az hatalmas, kiváló színész! Ajánlom mindenkinek, remek szórakozás!

2017.02.26 clay00

Ez tényleg zseniális. A morgós öregúr, mint Jack Nicholson a szerepre tökéletes. Annyira élethű az egész, minden karakter! Klasszikus, mindenki nézze meg!

2019.02.06 vyctoria79

Ebben a filmben is remek alakítást nyújt a "különleges" mosolyú Jack Nicholson, a rigolyás, kötekedő és tenyérbe mászó tulajdonsága ellenére a film végére már igencsak kedvelt figura válik belőle, meglátjuk benne a szerethető embert. Egyszerre dráma ... Több

2016.06.11 Mulds

Ez teljes mértékig nem volt nyerő. Még csak hírből se érte el azt a szintet amit elvártam volna tőle. Sajnos engem nem tudott magával ragadni a látványvilága a filmnek.

2016.11.21 Manfred

Vicces, szórakoztató vígjáték és ugyanakkor egy ötletes történet is. Profik a színészek, jól alakítanak. A film végig pörgős és leköti a nézőt, nekem bejött!

2015.06.29 Buborék

Nagyon nagyon tetszett, jó film. Szerintem minden kiváló, jó a történet, kiváló a rendezés! A színészek nagyon jól hozzák a karakterüket. Csak ajánlani tudom!

2015.10.20 J.Fatime

Sok év után tegnap ismét láttam. Szép karácsonyi történet, szép üzenetekkel, mai szemmel nézve azért látszik a filmen,hogy nem egy mai darab. Nincs még olyan látványa mint a mai filmeknek. Tökéletes a színészi alakítás és azért egy ritka gyöngyszem ez a film.

2015.11.22 Jozzsef

Megkell,hogy dícsérjem ezt a filmet,hisz nagyon jól sikerült.A film a változásról,barátságról szeretetről szól és arról,hogyan tegyük szebbé az életet mind ezt egyszerűen mutatja be.A színészek pedig zseniálisak.

2016.06.30 ZsoltSon

Jack Nicholson igazi jutalomjátéka, amiben végre lehetett annyira bunkó, amennyire csak szeretett volna – az arcán legalábbis az látszódik, hogy lubickol a szerepben, és élvezettel szúr a leggyengébb pontokra. Nem lettem volna a filmbéli partnere, úg... Több

2015.06.26 Mócii

Nekem annyira nem jött be ez a film. Szerintem eléggé sablonos, sok újat nem tudott mutatni. A színészekre nincs panaszom, ők nagyon jól hozták a karakterüket. De ez sajnos kevés.