Nyomás alatt

Nyomás alatt

It's Kind of a Funny Story
Videók

Craig egy depressziós, problémás tinédzser, aki már lassan csak az öngyilkosságban lát kiutat. Úgy dönt, hogy inkább bemegy egy kórház pszichiátriai osztályára, a gyerekosztály azonban épp felújítás alatt van, így a felnőttosztályra kerül. Itt találkozik Bobbyval, az egyik pácienssel, aki a… Több

Forgatókönyvíró: Anna Boden, Ryan Fleck
Premier (HU): 2011.07.21.

2021.12.30 dandelion1983

Szeretem az ilyen hangulatú filmeket, és azt is, amikor a párbeszédeknek van a legnagyobb szerepe, és alig történik valami. Kicsit lehetett volna mélyebb, akkor öt csillagot adtam volna rá.

2015.02.01 Curacao86

Keserédes vígjáték, pozitív nézőpontból happy end-es befejezéssel, az élet másik oldaláról. :)

2015.08.30 Mr. Zero

Nincs még egy ilyen. Legjobb film. Bármikor kiráz a hideg, persze jó értelemben. Ha egy igazán esemény dús filmre vágyik, az ember annak ezt ajánlom. Ha tehetem, újra nézem mivel újra és újra lebilincsel.

2015.04.24 sullerb1022

Ha mérlegre teszem a filmet, akkor ide-oda billen a nyelve. Az amúgy számomra ismeretlen színészek egész kellemeset alakítottak a filmben. Maga a történet volt kicsit...rágós. Nem a téma miatt, mert az nagyon is valóságos, és komoly.

2015.08.06 juliS

A karakterek nagyon jók voltak, amire szükség is volt, mert a sztori nem volt nagy durranás. Annyira vígjátéknak sem volt meggyőző, inkább mondanám drámának. Mondjuk ebből a szempontból meg talán egy kicsit túl negédes volt, nem volt igazán mélysége,... Több

A filmet hat hét alatt forgatták.Szerző: kázsé

A háztetőn Noelle azt mondja, szereti a the Pixies-t. A filmben többször hallunk Pixies számokat.Szerző: kázsé

A filmben látjuk, ahogy Craig a "Be More Chill" című könyvet olvassa, amit az eredeti könyv szerzője, írt.Szerző: kázsé

Eredetileg Paramount és MTV Films vette meg a jogokat a filmhez 2006-ban.Szerző: kázsé

A narancsvidék
2003