Nyomás alatt (2010)

It's Kind of a Funny Story

Berto49   2017. 08. 29.

Egy 16 éves srác a szokásos kamaszkori gondok miatt a pszichiátriára kerül, de néhány napos kezelés után tisztázódik a helyzet. Azt hittem, hogy vígjáték, mert Zach Galifianakis is játszik benne, de ennek ellenére egy elég gyöngécske dramolett. A legjobb rész az a klip, amikor az Under pressure c. számot adják elő.

Edii   2015. 04. 23.

Vígjátéknak nem nevezhető, érdekes egy film, az biztos. Pár vicces jelenet volt csak a filmben, de nem is ez volt az ami a legfontosabb. Hanem levonható némi mögöttes tartalom, mondanivaló az egészből, de ennek ellenére se tudom azt mondani, hogy tetszett volna.

Curacao86   2015. 02. 01.

Keserédes vígjáték, pozitív nézőpontból happy end-es befejezéssel, az élet másik oldaláról. :)

Mr. Zero   2015. 08. 30.

Nincs még egy ilyen. Legjobb film. Bármikor kiráz a hideg, persze jó értelemben. Ha egy igazán esemény dús filmre vágyik, az ember annak ezt ajánlom. Ha tehetem, újra nézem mivel újra és újra lebilincsel.

sullerb1022   2015. 04. 24.

Ha mérlegre teszem a filmet, akkor ide-oda billen a nyelve. Az amúgy számomra ismeretlen színészek egész kellemeset alakítottak a filmben. Maga a történet volt kicsit...rágós. Nem a téma miatt, mert az nagyon is valóságos, és komoly.

jazzy   2016. 05. 13.

Szerintem ez egy nagyon őszinte mese, ami nem akar semmi korszakalkotót, vagy nagyot mondani az életről, csak el akar mondani egy történetet. Ezt nagyon értékeltem, már csak azért is, mert a rendező és a szereplők is kiváló mesemondóknak bizonyultak, teljesen bele tudtak vonni a történetbe.

juliS   2015. 08. 06.

A karakterek nagyon jók voltak, amire szükség is volt, mert a sztori nem volt nagy durranás. Annyira vígjátéknak sem volt meggyőző, inkább mondanám drámának. Mondjuk ebből a szempontból meg talán egy kicsit túl negédes volt, nem volt igazán mélysége,... több»

A filmet hat hét alatt forgatták.

(kázsé)

A háztetőn Noelle azt mondja, szereti a the Pixies-t. A filmben többször hallunk Pixies számokat.

(kázsé)

A filmben látjuk, ahogy Craig a "Be More Chill" című könyvet olvassa, amit az eredeti könyv szerzője, írt.

(kázsé)

Eredetileg Paramount és MTV Films vette meg a jogokat a filmhez 2006-ban.

(kázsé)

A szám, aminek a hatására Moqtada kijött a szobájából, nem egyiptomi, hanem szír.